BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google AdWords Premium Üyeliği

Google AdWords Premium Üyeliği

Google AdWords Premium Üyeliği

Google AdWords Qualified Company Nedir?

Google AdWords Qualified Company, Google’ın AdWords reklam programı ile ilgili eğitimleri başarı ile bitirip, Google’ın sınavını geçmesi sonucu elde edilebilecek bir sertifikadır. Bu sertifikaya sahip firmalar tam anlamıyla Google reklamlarına hâkim olup bütçenizi optimize ederek reklam maliyetlerinizi düşürecek kadar kalifiyedir.

AdresGezgini Hakkında

Kurucuları İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü akademisyenlerinden oluşan AdresGezgini, herbiri en az önlisans diplomasına sahip bireylerden oluşan genç ve dinamik bir ekiptir. 2005 yılından itibaren sektöre hizmet veren ve İlk üye firması “Bosch & Siemens Ev Aletleri” olan AdresGezgini, daha sonra binlerce üyesi olan hergün onbinlerce kişinin ziyaret ettiği bir ürün/hizmet portalına dönüşmüştür. Aynı yıl içinde Google Logolu, Lisanslı Müşteri Merkezi olması büyümesine hız kazandırmıştır. AdresGezgini Tasarım Bilişim ve İletişim Hizmetleri İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü kampüsünde yer alan İZTEKGEB(İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi) bünyesinde yer almaktadır. AdresGezgini Google AdWords Qualified Company Premium Üyeliği

Çalışmalarını müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaştırmayı kendine ilke edinen, seviyeli ve modern çalışma tarzı ile fark yaratan AdresGezgini, Google Türkiye ekibinin yürütmekte olduğu internet reklamcılığı programına aktif olarak katılım göstererek "Premium Üyelik" almaya hak kazanmıştr.

Premium Üyeliğin Avantajları Nelerdir?

Bir "Google AdWords Qualified Company" olan AdresGezgini gibi Premium üye sıfatına sahip firmalarla çalışan müşteriler, diğer Google AdWords Qualified Company'lere oranla daha fazla promosyon alma hakkı elde edebilir ve müşterilerin hesaplarında yaşanacak olan olası sıkıntılar daha hızlı olarak giderilebilir.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap