BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini'ninde Sürprizlerle Dolu Sevgililer Günü Kutlaması!

AdresGezgini'ninde Sürprizlerle Dolu Sevgililer Günü Kutlaması!

AdresGezgini'ninde Sürprizlerle Dolu Sevgililer Günü Kutlaması!

İşini aşkla yapan AdresGezgini çalışanları Sevgililer Günü'nü sürpriz hediyelerle kutladı! Ekip arkadaşlarımız Sevgililer Günü'ne binlerce kalp post-it'le merhaba dedi.

Asıl eğlence Dr. Bora Mocan'dan gelen "Ofisi süslediğimiz bu post-it'lerin arkasındaki numarayı bulan ekip arkadaşımıza sürpriz bir hediyemiz olacak." mesajıyla başladı. :)

Şanslı kalbi bulan AR-GE Proje Koordinatörü Büşra Arslan ve Müşteri Temsilcisi Fulya Aydınoğlu bu özel günü kutlamak için akşam yemeği ve sinema bileti kazandı. 

 

AdresGezgini'nde Sürprizler Biter mi Sandınız?

Şanslı kalp oyunundan sonra sıra bu kez kavanozun içinde kaç adet şekerleme olduğunu tahmin etmeye gelmişti. En yakın cevabı veren arkadaşımız yine sinema bileti ve akşam yemeği kazanacaktı!

Kavanozun içinde 316 adet şekerleme vardı, 312 tahminiyle en yakın cevabı veren Veri Analiz Uzmanı Büşra Çay ödülü kazandı. 

İşimizi aşkla yapacağımız nice Sevgililer Günü'nü kutlamak umuduyla, Sevgililer Günü'nüzü en kalpten dileklerle kutluyoruz! 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap