BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google AdWords Premier Partner Ekibi İzmir’le Ticaret Odası’nda Buluştu!

Google AdWords Premier Partner Ekibi İzmir’le Ticaret Odası’nda Buluştu!

Google AdWords Premier Partner Ekibi İzmir’le Ticaret Odası’nda Buluştu!

Google Partners Türkiye iş birliğiyle 28 Haziran Perşembe günü, İzmir Ticaret Odası'nda gerçekleştirdiğimiz "Google AdWords Premier Partner Ekibi İzmir’le Ticaret Odası’nda Buluşuyor" etkinliğimiz AR-GE Teknik Ekip & Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Bora Mocan, AR-GE Yazılım Geliştirme Müdürü Mahir Sümer, Dijital Strateji ve Pazarlama Uzmanı Özgür Deniz Aydın, Veri Analiz Ekibi Takım Lideri Ayça Erdoğan İzol'un sunumlarıyla gerçekleşti.

Google AdWords reklamlarının işletmeler için öneminden, doğru hesap yönetimine, online tüketici davranışlarından YouTube'daki fırsatlara kadar bir çok konuda bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak üzere bir araya geldiğimiz etkinlikte 4 sunum gerçekleştirildi.  

Özgür Deniz Aydın’ın “Google ile Dijital Dönüşüme Hazır mısınız?” başlıklı sunumuyla, Google AdWords Premier Partner Ekibi İzmir’le Ticaret Odası’nda Buluşuyor etkinliğimizin ilk oturumu başladı. Dijital reklamcılıkla, müşterilerinize vermek istediğiniz mesajın hedef kitlesini, gününü, saatini net bir şekilde belirleyebileceğinize, bunun dijital reklamcılığın en büyük avantajlarından biri olduğuna değinen Aydın,  Kârlı arama stratejileri oluşturmak üzere Teklifler, Reklamlar ve Anahtar Kelimeler üzerinde uzmanlaşılması gerektiğini söyledi.

Etkinlik, Veri Analiz Uzmanı Takım Yöneticisi Ayça Erdoğan İzol'un “Google AdWords Reklamları ve Sosyal Medya Reklamlarıyla Başarıya Giden Yol” başlıklı sunumuyla devam etti. Google AdWords reklamlarında başarıya ulaşmak için, doğru anahtar kelimeleri seçmek kadar, alakasız sorgularda çıkmanızı ve bütçenizi boşa harcamanızı engelleyen negatif anahtar kelimelerin optimizasyonunun büyük önem taşıdığına değinen İzol, reklamlarınızın marka imajınızı zedeleyecek içeriklerin yanında yer almaması için özenle çalıştığımızı belirtti.

Kısa bir kahve molasının ardından, etkinliğimizde ikinci oturum AR-GE Teknik Ekip & Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Bora Mocan’ın “Dijital Pazarlamada Mühendislik Yaklaşımları ve Akıllı Reklamlar” sunumu ile başladı. "AdresGezgini dijital reklamcılığa mühendislik yaklaşımıyla değer katıyor. Google AdWords reklamlarına ayırdığınız bütçenin en verimli şekilde yönetilmesi için, verilerin en iyi şekilde optimize edilmesi gerekiyor. Biz de AdresGezgini’nde tam olarak bunu yapıyoruz." diyen Dr.Mocan, Google reklamlarında iyi bir Google AdWords ajansından alınan profesyonel hizmet ile internet reklamları için harcanacak paranın doğru orantılı olarak azalacağına dikkat çekti.

Etkinliğimizin son konuşmacısı Yazılım Geliştirme Müdürü Mahir Sümer, “Web 3.0 ile Yeni Nesil İnternet” başlıklı sunumunu yapmak üzere sahne aldı. Sümer, Web 3.0’la potansiyel müşterileriniz için ürün ve hizmetlerinizi tam olarak ihtiyaçlarına yönelik şekilde optimize ederek, doğru zamanda doğru şekilde ulaştırabileceğinize değindi.

Keyifli bir kokteyl ikramı ile sona eren “Google AdWords Premier Partner Ekibi İzmir’le Ticaret Odası’nda Buluşuyor” etkinliğinin değerli katılımcı ve konuşmacılarına çok teşekkür eder, devam eden etkinliklerimizde buluşmayı dileriz.

AdresGezgini olarak İzmir ofisimizde ve Dome İstanbul'da gerçekleştirdiğimiz etkinliklere kayıt yaptırmak için lütfen tıklayınız.

"Google AdWords Premier Partner Ekibi İzmir’le Ticaret Odası’nda Buluşuyor" etkinliğimizden kareler:

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap