blog-detay.php1 Google AdWords İnternet Reklamcılığı | Blog AdresGezgini

BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google AdWords İnternet Reklamcılığı Sertifikası (Google AdWords Qualified Individual Certificate)

Google AdWords İnternet Reklamcılığı Sertifikası (Google AdWords Qualified Individual Certificate)

Google AdWords İnternet Reklamcılığı Sertifikası (Google AdWords Qualified Individual Certificate)

Google tarafından, çevrimiçi olarak yapılan 120 dakika 120 soruluk Google Reklamcılığının Temelleri Sınavına girerek en az %85 oranında başarılı olduğunuz takdirde elde edebileceğiniz bir sertifikadır. 2010 yılı Ocak itibariyle değişen bu sınava girebilmek için 50 Amerikan Doları ya da karşılığı olan Türk Lirasını ödemiş olmanız gerekiyor.  Şayet sınavdan başarısız olursanız, 7 gün sonra şansınızı tekrar deneyebilirsiniz. Tabii her defasında 50 dolar ödemeniz gerekmekte. Google Reklamcılığının Temelleri Sınavına Türkçe katılabilirsiniz. Sizden beklenen Google Adwords reklamcılığının temel kavramlarına vakıf olmanız. Eğitim materyallerine Google AdWords Öğrenim Merkezinden ulaşabilirsiniz.

AdresGezgini: Arama Ağı  Reklamcılığı Sınavı

2010 yılı itibari ile  Google AdWords Qualified Professional sınavı Google tarafından, 4 ayrı uzmanlık seviyesinde yapılmaya başlandı. Google AdWords Reklamcılığının Temelleri Sınavını ilk alan ajanslardan olan AdresGezgini, bu sınavlardan ikincisi olan “Gelişmiş Arama Reklam Sınavını (Arama Ağı Reklamcılığı Sınavı-İleri Düzey)”  Bora Mocan ve Mahir Sümer tarafından alarak başarılı olmuştur. Yine Bora Mocan ve Mahir Sümer tarafından şirketimiz için “Google Analytics Authorized Consultant” sertifikası da alınmıştır. 13 çalışanımızın da Google AdWords Internet Reklamcılığı Sertifikasına sahip olduğu şirketimizin stratejisi, tüm teknik ekibimizin kendi birimleri ile ilgili tüm eğitimlere ve sertifikalara sahip olması yönündedir. Bu tarz eğitimlerin hizmet kalitemizi üst seviyeye çıkararak, bizimle çalışan firmalara daha fazla katkı yapmamıza imkan vereceğine inanıyoruz.

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap