BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google+ “Fotoğraf Özelliklerini" Genişletiyor

Google+ “Fotoğraf Özelliklerini" Genişletiyor

Google+ ürün geliştirme mühendislerinden Isaac Sparrow Google+’ın fotoğraf servisi uygulamalarını geliştirdiklerini açıkladı. Artık daha kişisel hikayelerle yeniden düzenleyebileceğiniz fotoğraflarınızın yanı sıra şöyle özellikler geliştirilmiş:

Fotoğrafları Zamanlarına Göre Sıralama: Facebook’ta timeline ile tanıştığımız bu özellik Google+’a da eklenmiş görünüyor.

Fotoğrafları Bulundukları Yerlere Göre Sıralama: Fotoğrafları tutup istediğiniz yere sürükleyebileceğiniz bir özellik. Alt alta veya yan yana gelmesini istediğiniz fotoğraflarınızı sıralayabilirsiniz.

Başka Bir Albüme Fotoğraf Taşıma Veya Kopyalama: Taşı seçeneğini tıkladığınızda bir fotoğrafın albümünü istediğiniz gibi değiştirebilir ya da kopyalayabilirsiniz.

Toplu Fotoğraf Silme: Silmek istediğiniz fotoğrafları seçip topluca silebileceğiniz bu özellik pratik olması açısından kolay güzel olmuş.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap