Anasayfa | Sosyal Medya


AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi

14-02-2011

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ve arkadaşlık sitesi Facebook, sürekli yeni reklam stratejileri geliştirirken markaların sosyal ağlarda kendilerini tanıtabilmeleri için de güncellemeler yapıyor. Geçtiğimiz aylarda kullanıcı profillerine kazandırdığı yeni görünüm ile kendinden söz ettiren Facebook, hayran sayfaları için de iyileştirmeler yaptı. Geçen hafta aktif hale gelen ve Mart ayından itibaren zorunlu olacak olan bu güncellemeler ile Facebook sayfaları ile kullanıcı profilleri aynı görünüme kavuşuyor.

Markaların ve B2B pazarda hizmet veren firmaların avantaj yaratacağı yeni Facebook sayfalarındaki en önemli özelliklerden biri; artık sayfa yöneticileri ile tanışabileceksiniz! Sosyal medyanın en güçlü yanlarından biri firmanızı kişiselleştirebiliyor olmanız. Geçmişte markalar dokunulmazdı. Şimdi ise onlarla arkadaş olabiliyorsunuz. Facebook sayfa güncellemeleri sayesinde karşımıza çıkan yeni özellik topluluk yöneticileri ile tanışmamıza olanak sağlayacak!

Facebook sayfalarını kişiselleştirmek için kullanılan diğer bir ilginç değişiklik ise profil sayfanızla yöneticisi olduğunuz Facebook sayfası arasında yapacağınız seyahat! Artık isterseniz profilinizin isterseniz sayfanızın yöneticisi olabileceksiniz! Facebook sayfa uyarılarını tıpkı profillerdeki gibi sol üst kısımda alıyor ce giriş yaptığınızda sadece sayfanıza ait şeyleri görebiliyorsunuz. Bu sayede markanızı tanıtmak için kullanıcı profili açmanıza gerek kalmayacak...

Fan sayfalarının diğer sayfalar hakkında konuşuyor olması da oldukça başarılı bir uygulama. Artık markalar kendi aralarında da iletişim kurabilecek. Örneğin AdresGezgini Facebook sayfası, Google ürünlerini beğenebilecek, Google'ın yenilikleri hakkında yorumlar yapabilecek!

YORUMLAR

YORUM YAZIN

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

20-10-2017

Ediz Hafızoğlu Nazdrave & Friends feat. Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu, Ülkü Aybala...

Çalışan motivasyonunu ve verimi yüksek tutmayı amaçlayan AdresGezgini yönetimi, getirdikleri yeni uygulamayla...

Ediz Hafızoğlu Nazdrave & Friends feat. Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu, Ülkü Aybala Sunat Konseri

10-01-2011

Sosyal Medya yı Yeni Asır Tv de Tartıştık....

2010 yılının son haftasında İzmir'de bir ilk gerçekleştirildi ve yerel televizyon kanalı Yeni Asır Tv'de...

Sosyal Medya yı Yeni Asır Tv de Tartıştık.

12-11-2013

Organik Arama Sonuçlarında 1.Sıradaysanız Reklama Gerek Var Mı?...

Arama Motoru Optimizasyonu ve Arama Motoru Pazarlaması web sitelerinin bilinirliği ve tanıtımı için önemli...

Organik Arama Sonuçlarında 1.Sıradaysanız Reklama Gerek Var Mı?