BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Ebiltem'de Sosyal Medyada Yeni Gelecek Semineri

Ebiltem'de Sosyal Medyada Yeni Gelecek Semineri

Ebiltem'de Sosyal Medyada Yeni Gelecek Semineri

Ege Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’nde Okan Dedeoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen “Sosyal Medyada Yeni Gelecek” konulu seminere katıldık. 
 
“Sosyal Medyada Yeni Gelecek” etkinliğinde İnternet ve Sosyal Medya Kullanım Oranları Türkiye Rakamları, sosyal medya kanallarının özellikleri, iletişim dili, sosyal medyada içerik üretmenin önemi gibi konu başlıklarından bahsedildi.
 
Etkinlikte, Türkiye’de 48 milyon aylık aktif kullanıcısı bulunan,  marka bilinirliği sağlamak ve satışlarınızı artırmak isteyen işletmeler için biçilmiş kaftan olan Facebook’tan, Türkiye'de en çok kullanılan dünyanın en büyük 2. arama motoru, 3. büyük web mülkü olan, Türkiye'de en çok kullanılan sosyal mecrası YouTube’tan ve profesyonel bir hedef kitleye ulaşmak için kullanabileceğiniz yegane mecra olan LinkedIn’in özelliklerinden, hedef kitlelerinden ve bu mecralarda kullanabileceğiniz iletişim diline dair ip uçları paylaşıldı.
 
Google AdWords ve sosyal medya reklamcılığının son teknolojilerden haberdar olmak ve dijital pazarlama konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz AdresGezgini etkinliklerine ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz. 

Görsel kaynak: 1 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap