BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Ebiltem'de Sosyal Medyada Yeni Gelecek Semineri

Ebiltem'de Sosyal Medyada Yeni Gelecek Semineri

Ebiltem'de Sosyal Medyada Yeni Gelecek Semineri

Ege Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’nde Okan Dedeoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen “Sosyal Medyada Yeni Gelecek” konulu seminere katıldık. 
 
“Sosyal Medyada Yeni Gelecek” etkinliğinde İnternet ve Sosyal Medya Kullanım Oranları Türkiye Rakamları, sosyal medya kanallarının özellikleri, iletişim dili, sosyal medyada içerik üretmenin önemi gibi konu başlıklarından bahsedildi.
 
Etkinlikte, Türkiye’de 48 milyon aylık aktif kullanıcısı bulunan,  marka bilinirliği sağlamak ve satışlarınızı artırmak isteyen işletmeler için biçilmiş kaftan olan Facebook’tan, Türkiye'de en çok kullanılan dünyanın en büyük 2. arama motoru, 3. büyük web mülkü olan, Türkiye'de en çok kullanılan sosyal mecrası YouTube’tan ve profesyonel bir hedef kitleye ulaşmak için kullanabileceğiniz yegane mecra olan LinkedIn’in özelliklerinden, hedef kitlelerinden ve bu mecralarda kullanabileceğiniz iletişim diline dair ip uçları paylaşıldı.
 
Google AdWords ve sosyal medya reklamcılığının son teknolojilerden haberdar olmak ve dijital pazarlama konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz AdresGezgini etkinliklerine ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz. 

Görsel kaynak: 1 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

Yorum Yap