BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • E-ticaret Sektöründe En Hareketli Dönem

E-ticaret Sektöründe En Hareketli Dönem

E-ticaret Sektöründe En Hareketli Dönem

AdresGezgini A.Ş. olarak 2007 yılından beri e-ticaret sektöründeki firmalara internet reklamcılığı alanında hizmet veriyor, büyümelerine tanıklık ediyoruz. Bu deneyimle, sektörün en hareketli olduğu dönemleri önceden biliyor ve firmalarımızı bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Aşağıdaki grafikte 2007 - 2015 yılları arasında Amerika'daki e-ticaret satış hacmini yılın 3'er aylık dönemlerine göre inceleyebilirsiniz. Grafikte de görebileceğiniz gibi yılın son çeyreği Ekim, Kasım ve Aralık ayları e-ticaret sektöründe satışların en çok yapıldığı dönem olmuştur.

 
 
e-ticaret-sektorunde-en-hareketli-donem-jpeg
 

Grafikten analiz ettiğimiz bir başka bilgi de her yıl satışların tepe yaptığı noktanın sürekli yükseliyor olması. Yönettiğimiz yüzlerce reklam hesabını incelediğimizde e-ticaret sektöründeki bu hareketli dönemde reklam vermeniz durumunda, normal dönemlere göre satış oranlarının %35 oranında arttığını görmekteyiz. Eğer siz de e-ticaret'teki bu hareketlilikten faydalanmak istiyorsanız buraya tıklayarak etkinliklerimize katılabilirsiniz. Uzmanlarımız size bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap