BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • E-ticaret Sektöründe En Hareketli Dönem

E-ticaret Sektöründe En Hareketli Dönem

E-ticaret Sektöründe En Hareketli Dönem

AdresGezgini A.Ş. olarak 2007 yılından beri e-ticaret sektöründeki firmalara internet reklamcılığı alanında hizmet veriyor, büyümelerine tanıklık ediyoruz. Bu deneyimle, sektörün en hareketli olduğu dönemleri önceden biliyor ve firmalarımızı bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Aşağıdaki grafikte 2007 - 2015 yılları arasında Amerika'daki e-ticaret satış hacmini yılın 3'er aylık dönemlerine göre inceleyebilirsiniz. Grafikte de görebileceğiniz gibi yılın son çeyreği Ekim, Kasım ve Aralık ayları e-ticaret sektöründe satışların en çok yapıldığı dönem olmuştur.

 
 
e-ticaret-sektorunde-en-hareketli-donem-jpeg
 

Grafikten analiz ettiğimiz bir başka bilgi de her yıl satışların tepe yaptığı noktanın sürekli yükseliyor olması. Yönettiğimiz yüzlerce reklam hesabını incelediğimizde e-ticaret sektöründeki bu hareketli dönemde reklam vermeniz durumunda, normal dönemlere göre satış oranlarının %35 oranında arttığını görmekteyiz. Eğer siz de e-ticaret'teki bu hareketlilikten faydalanmak istiyorsanız buraya tıklayarak etkinliklerimize katılabilirsiniz. Uzmanlarımız size bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap