BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Dünya Kadınlar Günü nün 100. Yıldönümünü Kutluyoruz!

Dünya Kadınlar Günü nün 100. Yıldönümünü Kutluyoruz!

Tüm dünyada ve Türkiye'de coşkuyla kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü bu yıl tarihi bir öneme sahip. Çünkü bu yıl ilk kez 8 Mart 1911’de Clara Zetkin’in öncülüğünde kutlanmaya başlanan kadınlar gününün 100. yılı!

Bu vesileyle Google, tertiplediği "Dünya Kadınlar Günü'nün 100. Yıldönümünü Kutluyoruz!" etkinliğinde Londra'daki Millenium Köprüsü'nden New York'taki Brooklyn Köprüsü'ne, San Francisco'daki Golden Gate Köprüsü'nden Ruanda ve Kongo'yu birleştiren Grand Barriere Köprüsü'ne kadar tüm dünya çapında köprülerde bir araya gelecek olan on binlerce kişiyle birlikte sizi kadın haklarına desteğinizi göstermeye ve kazanımlarını kutlamaya davet ediyor!

Etkinliğe katılmak için "Köprüde Bana Katıl" sayfasına tıklayarak harita üzerinden size en yakın bölgeye sanal kayıt yapabiliriz. Biz de AdresGezgini olarak, bütün kadınlarımızın "Dünya Kadınlar Günü"nü içtenlikle kutlarız!

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap