BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Dome İstanbul'a AdresGezgini Çıkarması!

Dome İstanbul'a AdresGezgini Çıkarması!

Dome İstanbul'a AdresGezgini Çıkarması!

Yalnızca Rozetli Google Partners Ajansları'nın müşterileriyle buluşma imkanı bulduğu ve Google desteğini doğrudan hissettiği Dome İstanbul'da her ay düzenlediğimiz etkinliklerimizde Aralık ayında yoğun bir katılımcı kitlesiyle buluştuk.

AdresGezgini Kalite Yöneticisi Eda Ersoy, LCE akım Lideri Eda Uçar, Veri Analiz Uzmanı İrem Karaşen  Dijital Strateji ve Pazarlama Uzmanı Özgür Deniz Aydın'ın sunumlarıyla gerçekleşen İnternet ile Yeni Müşterilere Ulaşmak etkinliğimiz yoğun ilgi gördü.

İnternet kanalıyla yeni pazarlara ve yeni müşterilere ulaşmak, işlerini büyütmek isteyen ancak aklında "Neden internette reklam yapmalıyım?" sorusu beliren katılımcılarla Google AdWords Reklam bütçeleri, satış getiren öneriler, pazarlama stratejileri ve mobil reklamcılık fırsatları ile ilgili detaylı bilgi paylaşıldı. 

Google İstanbul ofisinde toplantı imkan ve ayrıcalığı dahilinde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle internet reklamcılığı konusunda bilgi almak isteyen değerli katılımcılarla buluşmaktan her seferinde büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Sizler de AdresGezgini İzmir ve İstanbul ofislerinde gerçekleşen etkinliklerimize katılım göstermek isterseniz ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap