BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Twitter'a Story Özelliği Geliyor

Twitter'a Story Özelliği Geliyor

Twitter'a Story Özelliği Geliyor

İlk olarak Snapchat platformunun başlattığı ‘story’ özelliği Twitter’a da geliyor. Twitter, Fleets adlı hikayeler formatını ilk olarak Brezilya’da denemeye başladı.Twitter’ın yaptığı açıklamaya göre Fleets sayesinde  24 saat kalıcılığa sahip olan anlık düşüncelerinizi paylaşabileceksiniz. Fleets’ler tweetlerden farklı olarak beğeni, yanıt veya retweet alamayacak. Herkese açık olan profillerin fleets’leri o profili takip etmezseniz bile görüntülenebilecek.
Peki siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Snapchat, Instagram, WhatsApp'tan sonra Twitter'da da hikaye özelliği kalıcı olur mu?
 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Selin Çelik tarafından yayınlanmıştır.

Selin Çelik, 5 Haziran 1996’da İzmir’de doğdu. Mustafa Kemal Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra öğrenim hayatına Celal Bayar Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümünde devam etti.Üniversite hayatı boyunca dış ticaret ve girişimcilik ile ilgili sertifikalar aldı.Üniversite eğitiminin son yılında Schneider Electric’de Dış ticaret ve Satın alma departmanlarında uzun dönem stajını yaptı.Boş zamanlarında reformer ve fonksiyonel spor yapmayı çok seven biri.Aynı zamanda gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi ve moda bloglarını çok seven Selin dijital dünyaya olan ilgisinden dolayı AdresGezginin’de çalışmaya başlamıştır.

Yorum Yap