BLOG

 • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
 • Blog
 • Doğru Google İş Ortağı Ajansı Bulmak Artık Daha Kolay

Doğru Google İş Ortağı Ajansı Bulmak Artık Daha Kolay

Doğru Google İş Ortağı Ajansı Bulmak Artık Daha Kolay

Üç yıl önce işletmelerin çevrimiçi uzmanlar ve ajanslar ile bağlantı kurmasına yardımcı olmak için başlatılan Google İş Ortağı uygulamasıyla en iyi iş ortağı ajanslar, işlerinin sağlıklı şekilde ilerlediğini, müşterilerinin mutlu olduğunu ve son ürün bilgisine sahip olduklarını göstererek Google İş Ortağı rozeti kazanmaya başlamıştı.

O zamandan beri bazı ajanslar tarafından, kendilerini diğerlerinden farklılaştırmak adına sayısız başvuru yapıldı. Bugün Google İş Ortağı Uzmanlıkları özelliği devreye girdi. Google İş Ortağı rozetine eklenen özellik, işletmelerin kendi özel ihtiyaçları için doğru iş ortağı ajansı belirlemesine yardımcı olmak için tasarlandı. Google İş Ortağı ajanslar 5 alanda uzmanlık kazanabiliyor:

 • Arama
 • Mobil
 • Video
 • Görüntülü Reklamlar
 • Alışveriş Reklamları

Ek olarak yeni Premier Google Partner rozeti sunulmuştur. 2 Bu yeni rozet Google reklam kampanyalarında önemli portföy yöneten ve müşterileri için harika sonuçlar alan iş ortaklarını tanımak için tasarlanmıştır. Premier İş Ortakları ek sertifikasyon gereklilikleri sağlıyor ve Google'dan daha fazla destek alıyor. 2007 yılından beri internet reklamları konusunda hizmet veren AdresGezgini'nin yüksek deneyimli ajanslar arasında belirlenmesi, bizim için ayırt edici bir onurdur. Web sitemizde göreceğiniz Premier Google Partner rozetinde uzmanlıklarımız yer almaktadır. Bu güncelleştirme ile işletmelerin kendi ihtiyaçları için doğru iş ortağını bulması artık çok daha kolay olacak. Google Partners ana sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Blog Yorumları

 1. google adwors ilk kullanan firmalardanız,hiç aracı firma kullanmadık,hep kendimiz ihtiyaç duyduğumuz zaman kampanyaları belirledik, Ancak son zamanlarda istediğimiz hedeflere ulaşamıyoruz,farklı yerlerden aranıyor başka kurslar soruluyor bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz,size nasıl güveneceğiz,aşırı bütce ayıramam ama istikrarlı olarak çalışırım yeterki çalışmaya başladığımda hedef müşterimin beni aramasını göreyim,bu konuda adwors i ilk defa reklam veren birine verdiğiniz bilgi gibi olmasını istemiyorum,bu sistemi uzun yıllardır kullandım ama rakiplerimiz bu konuda bizi geçtiler şimdi profesyonel yardım istiyorum,google aradım bana kullanıcı olduğum için telefonda destek vereceklerini söylediler ama bu işi kendimden çok sizler gibi bu işe odaklanmış bir kurum yapsın isterim. teşekkür ederim. tel:05322618213

  • Merhabalar, dilerseniz 444 0 964 no'lu telefondan doğrudan hesap uzmanlarımıza ulaşarak, merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Ayrıca sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. İyi günler dileriz.

Yorum Yap