BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Arama Ağı Reklamlarınızdan Daha Fazla Potansiyel Müşteri Elde Edin

Arama Ağı Reklamlarınızdan Daha Fazla Potansiyel Müşteri Elde Edin

Arama Ağı Reklamlarınızdan Daha Fazla Potansiyel Müşteri Elde Edin

Google Şubat ayında yeni bir güncelleme ile potansiyel müşteri formunu kullanıma sundu. Potansiyel müşteri formları artık sadece uzantı olarak değil ayrı bir reklam olarak kullanılmaya başlandı.

Bu değişiklik ile birlikte kullanıcıları doğrudan form doldurmaya teşvik edeceğini ön görüyoruz. Başvuru formu üzerinden işlem gerçekleştiren firmalar için bu reklam türü çok büyük avantaj sağlayacaktır. Kullanıcılar tıkladıklarında form doldurabildikleri gibi isterlerse doğrudan siteye gidebilecekleri bağlantılar da bulunmakta.

Potansiyel müşteri formuna tıklandığında aşağıda bulunan görsellerde gösterildiği gibi bir form açılacak.

Oluşturulacak bu formlara sadece sizin için önemli olan minimum bilgileri elde edecek basitlikte tutmanız formlardan alacağınız dönüşümleri büyük ölçüde artıracaktır.

Potansiyel müşteri formu reklamlarını kullanmak ve test etmek istiyorsanız müşteri yetkililerimizle iletişim kurabilirsiniz. Ekibimiz sizlere her aşamada yardımcı olacaktır.

Resmi duyuru linki için tıklayın.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Aykan Doğan tarafından yayınlanmıştır.

Aykan Doğan, 5 Haziran 1995 yılında İzmir’de doğdu. 2020 yılında Doğuş Üniversitesi İngilizce Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun oldu. Üniversite dönemi boyunca yazlıma alanında kendini geliştirerek görevlerde ve projelerde bulundu. Bitirme projesinde TourGuider ismini verdiği seyahat mobil uygulaması geliştirdi. C# , SQL, Adobe XD kullandı. 2018 yılında stajını AdresGezgini bünyesinde gerçekleştirdi. Üniversite hayatını aktif şekilde geçirerek iki dönem üniversitede kulüp başkanlığı yaptı. Birçok etkinlik ve eğitimler verdi. Yabancı dile ilgisi sayesinde İngilizceye ek olarak Çince, Japonca, İspanyolca eğitimleri aldı. Boş zamanlarında bisiklet binen, çizim yapan ve ukulele çalarak geçiren Aykan, yaratıcı işler yapmayı ve spor ile ilgilenmeyi seviyor.

Yorum Yap