BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Potansiyel Müşteri Formu Uzantılarıyla Daha Fazla Sayıda Potansiyel Müşteriye Nasıl Ulaşılır?

Potansiyel Müşteri Formu Uzantılarıyla Daha Fazla Sayıda Potansiyel Müşteriye Nasıl Ulaşılır?

Potansiyel Müşteri Formu Uzantılarıyla Daha Fazla Sayıda Potansiyel Müşteriye Nasıl Ulaşılır?

Müşteri Formu Uzantılarıyla beraber potansiyel müşterilere ulaşmanız daha da kolaylaşıyor. YouTube, Görüntülü reklamlar ve Arama Ağı ile müşterilerinizle iletişime geçmenize olanak sağlıyor. 

Potansiyel müşterileri daha etkili şekilde oluşturun

Farklı kampanya türlerinde kullanıldığında potansiyel müşteri formu uzantılarını idare etmekte zorlanıldığına dair geri bildirim alan Google, bu durumu basitleştirmek ve zamandan tasarruf etmeye yardımcı olması için, potansiyel müşteri formu uzantılarını Arama Ağı, YouTube ve Discovery kampanyaları arasında paylaşılabilir hale getirdi. YouTube ve Discover kampanyaların potansiyel müşteri formu uzantılarına Google Ads’in “Uzantılar” sayfasından ulaşılabilmektedir. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre potansiyel müşteri formu ellinin üzerinde soru sunmaktadır. Örneğin, çiçek bayiliğiniz için uygun potansiyel müşteri sayısını artırmak istediğinizi varsayalım. Artık "Hangi çiçek türüyle ilgileniyorsunuz?" veya "Ne zaman çiçek satın almayı düşünüyorsunuz?" gibi sorular sorabilirsiniz.

Potansiyel müşterileri otomatik olarak alın

İşletmeniz hakkında bilgi almak isteyen bir kullanıcının, satışının tamamlanabilmesi için potansiyel müşteriyle zamanında ilgilenmeniz gerekir. Sisteminizle engtegre ederek bu formları crm sisteminize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Aykan Doğan tarafından yayınlanmıştır.

Aykan Doğan, 5 Haziran 1995 yılında İzmir’de doğdu. 2020 yılında Doğuş Üniversitesi İngilizce Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun oldu. Üniversite dönemi boyunca yazlıma alanında kendini geliştirerek görevlerde ve projelerde bulundu. Bitirme projesinde TourGuider ismini verdiği seyahat mobil uygulaması geliştirdi. C# , SQL, Adobe XD kullandı. 2018 yılında stajını AdresGezgini bünyesinde gerçekleştirdi. Üniversite hayatını aktif şekilde geçirerek iki dönem üniversitede kulüp başkanlığı yaptı. Birçok etkinlik ve eğitimler verdi. Yabancı dile ilgisi sayesinde İngilizceye ek olarak Çince, Japonca, İspanyolca eğitimleri aldı. Boş zamanlarında bisiklet binen, çizim yapan ve ukulele çalarak geçiren Aykan, yaratıcı işler yapmayı ve spor ile ilgilenmeyi seviyor.

Yorum Yap