BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdWords Reklam Metni Yazma Stratejileri

AdWords Reklam Metni Yazma Stratejileri

Kuşkusuz, arama motoru reklamcılığının en önemli ayağı Google. Özellikle ülkemizde arama motoru reklamcılığı denilince akla ilk gelen reklam platformu Google AdWords oluyor. Geçtiğimiz yılı ülkemizde 250 milyon dolar ciro ile kapatan Google, düşük bütçelerle milyonlarca insana ulaşmak isteyen birçok KOBİ'nin hayallerini gerçekleştiriyor.

Hal böyle olunca aynı sektördeki firmalar arasında rekabet giderek artıyor. KOBİ'lerin AdWords reklamlarından fayda sağlaması için rakiplerinden farklılaşması gerekiyor. Bu da birçok parametrenin yanı sıra reklam metinlerinin önemini ortaya koyuyor.

AdWords reklam uzmanlarımızdan Berna Tanır, "AdWords Reklam Metni Yazma Stratejileri" sunumunda bu konuyu ele aldı. Sunuma erişmek için aşağıdaki videoyu tıklamanız yeterli. İyi seyirler!

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap