BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini'nde Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi

AdresGezgini'nde Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi

AdresGezgini'nde Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi

3 Elektrik Elektronik Mühendisi Akademisyen tarafından kurulan AdresGezgini’nde eğitimin ve öğrenmenin sınırları olmadığına inanırız. İşimizi daha iyi yapmamızı sağlayan rutin Google eğitimlerine ek olarak bu ay AdresGezgini Eğitim Danışmanı Dilara Altınkan tarafından verilen Etkili İletişim Teknikleri eğitimi gerçekleştirildi.

AdresGezgini ekibinin kendi iletişim dünyalarını tanıması, takım iletişiminde bireyin önemli etkilerinin görülmesi, verimliliğin artması ve hem bireysel hem de takım motivasyonunun artmasını amaçlayan eğitim kapsamında iletişim kanalları nedir? İletişim engelleri nasıl çözülür? gibi sorular cevaplandı. 

Takım ve motivasyon uygulaması ile sona eren eğitim için değerli Eğitim Danışmanımız Dilara Altınkan'a çok teşekkür ederiz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap