BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Uygulamamız Artık App Store’ da!

Uygulamamız Artık App Store’ da!

  Uygulamamız Artık App Store’ da!

AdresGezgini ailesi olarak, siz değerli reklam verenlerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek için her geçen gün daha faydalı çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Bu amaçla geliştirilen AdresGezgini Panel uygulaması sayesinde mevcut kampanyalarınıza ait çeşitli verilere ulaşmak, yeni kampanya talebinde bulunmak, ödeme işlemlerinizi gerçekleştirip kalan bütçeniz hakkında bilgi almak başta olmak üzere, işinizi kolaylaştıracak daha birçok özelliğe iOS uygulamamız ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. İçerisinde son derece yararlı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan çözümlerin yer aldığı uygulamamızı gelin hep beraber keşfedelim.

Uygulamaya panel bilgilerinizi kullanarak giriş yaptıktan sonra, mevcut kampanyalarınıza ait gösterim, tıklama, maliyet ve dönüşüm gibi bilgilerinizi içeren ana sayfa karşınıza çıkacaktır. Sizler için hazırlanan bu içerik sayesinde hem kampanya verilerinizi takip edebilirsiniz hem de Google, YouTube, Gmail, Facebook, Instagram, Yandex, Twitter ve LinkedIn reklamları için başvurunuzu gerçekleştirebilir, markanızın bilinirliğini dijital dünyanın her köşesinde duyurma imkanı elde edebilirsiniz. 

Uygulamada bulunan Kredi Kartı ile Ödeme içeriği sayesinde dilerseniz ödemenizi manuel olarak gerçekleştirebilir, dilerseniz de otomatik ödeme talimatı vererek sizler için sunduğumuz avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Şayet ödemenizi havale yoluyla yapmak isterseniz, sol menüde bulunan Banka Hesap Numaraları sayfasında yer alan AdresGezgini A.Ş. hesaplarına ödemelerinizi yönlendirebilirsiniz. Ayrıca şimdiye kadar yapmış olduğunuz ödemeleri, Geçmiş Ödemeleriniz sayfasından takip edebilirsiniz.

Uygulamada yer alan iletişim sayfasında, AdresGezgini A.Ş.’ ye ait adres ve telefon bilgilerine ulaşabilir, dilerseniz tek tıkla arama gerçekleştirebilir ve her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. 
Sağ üst tarafta bulunan zarf ikonuna tıklayarak reklamlarınızla ilgilenen müşteri yetkilinize ait bilgileri görebilir, mail veya telefon numaralarına tıklayarak bize ulaşabilir ya da dijital dünyaya ait en güncel haberleri paylaştığımız sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Siz de işinizi kolaylaştıracak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak çözümler sunan AdresGezgini Panel uygulamasını App Store’ dan ücretsiz olarak hemen indirebilir, sizler için gün geçtikçe geliştirilen hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap