BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini Mobil Panel App Store da Yayında.

AdresGezgini Mobil Panel App Store da Yayında.

AdresGezgini Mobil Panel App Store da Yayında.

Google AdWords reklamverenlerine hızlı çözümler üretmeyi ilke edinen ekibimiz bugün de karşınıza AdresGezgini Mobil Panel ile çıkıyor. Google AdWords reklamı veren AdresGezgini müşterilerinin yararlanabileceği bu uygulama ile nerede olursanız olun, iPhone telefonlarınızdan anlık olarak Google AdWords istatistiklerinize erişebileceksiniz.

Uygulama Google reklam kampanyalarınızı takip etmenize, günlük bütçenizi değiştirebilmenize ve reklamlarınızı durdurup başlatabilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda isterseniz reklam gruplarınızın istatistiklerini de takip edebilir, durdurup başlatabilirsiniz. AdresGezgini Mobil Panel uygulaması kredi kartınızla bütçe satın alarak reklamlarınızın kesintisiz devam etmesini de sağlıyor. Kapsamlı olarak tüm reklamlarınızın kontrolünü yapabileceğiniz uygulama şu an sadece App Store'da ücretsiz olarak yer alıyor.

ag-mobil-panel-1

Çok yakında PRO versiyonu ile daha geniş kapsamlı bir şekilde Apple kullanıcıları ile buluşacak uygulamayı ücretli olarak da indirebileceksiniz.

AdresGezgini ekibi tarafından geliştirilen diğer mobil uygulamalar ise şöyle;

İzmir Ulaşım Rehberi

İzmir Ulaşım Rehberi PRO

KuponGezgini

KuponGezgini Plus

İzmir Travel Guide

Uygulama ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için destek@adresgezgini.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap