BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini Ekibiyle Tanışın: Fatih Özuşaklı

AdresGezgini Ekibiyle Tanışın: Fatih Özuşaklı

AdresGezgini Ekibiyle Tanışın: Fatih Özuşaklı

AdresGezgini'nde çalışan bütün ekip arkadaşlarımız, değerli müşterilerimize internet reklamcılığı konusunda en iyi hizmeti vermek için özverili bir şekilde çalışır. Ekip çalışmasına inanarak yepyeni başarı hikayeleri yazdığımız ekip arkadaşlarımızla sizleri tanıştırmak istediğimiz blog serimizin ilk konuğu Veri Analiz Uzmanı Fatih Özuşaklı.

Fatih Özuşaklı, 1992 yılında Manisa’da dünyaya gelmişir. Liseyi Manisa’da bitirdikten sonra İzmir’e taşınıp Ege Üniversitesi İstatistik Bölümünde okumuştur. Okul hayatındayken diksiyon eğitimi alıp okulun radyo kanalında radyo programcılığına başlayıp, yerel  ve internet radyo kanallarında çalışmıştır. Hayatının her döneminde yeni bilgi ve tecrübeler kazanmaya önem verdiğini söyleyen çiçeği burnunda Veri Analiz Uzmanımız Fatih, hızlı gelişen bir mülakat sürecinin ardından yaklaşık 2 ay önce AdresGezgini'nde çalışmaya başladı. Gelin Fatih’in AdresGezgini serüvenini kendinden dinleyelim.

-Ne kadar süredir AdresGezgini’nde çalışıyorsun?

Fatih: 3 ay olmak üzere

-AdresGezgini’nde işe başlamadan geçirdiğin mülakat sürecinden biraz bahsedebilir misin?

Fatih: Hızlı gelişen bir süreç oldu. Görüşmeler için video hazırlanması keyifli bir deneyimdi. Sonrasında yüz yüze yapılan mülakatlarda gayet iyi bir şekilde ağırlandım ve verimli bir süreç yaşandı.

-AdresGezgini’nde işe başladıktan sonra geçirdiğin eğitim sürecinde yaşadıklarından bahsedebilir misin? Bu süreçte hangi eğitimleri aldın?

Fatih: Satış pazarlama ile sunum becerileri konusunda eğitimler aldım. Özellikle sunum kısmının bana çok şey kattığını düşünmekteyim.

-Dijital reklamcılık sektöründe çalışmaya hangi dönemde, nasıl karar verdin? Neden bu alanı tercih ettiğini düşünüyorsun?

Fatih: Dijital reklamcılık, sayısal veriler, sosyal beceriler ve yaratıcılığın birleştiği bir noktada. Bir istatistikçi olarak ve okul hayatım boyunca farklı sosyal iş imkanlarına sahip olup yaratıcı sektörlere el attığımdan burasının benim için çok doğru bir yer olduğunu düşünmüştüm.

-AdresGezgini’nde çalışmanın, kariyer hedefini şekillendirmen açısından sana nasıl fayda sağladığını düşünüyorsun?

Fatih: Sunumlar etkinlikler, sayısal yorumlama becerileri noktalarında beni çok geliştireceğine inanmaktayım. Burası iş yeri ile beraber akademik bir kurum. Sürekli kendimi geliştirmem yeni şeyler öğrenmem gereken bir yer. Bu da ileriye taşıyacak bir detaydır.

-Genel olarak AdresGezgini’nde çalışmakla ilgili söylemek istediklerin var mıdır?

Fatih: Buraya geldiğim için çok mutluyum. Umarım uzun yıllar burada kalıcı olurum.

Siz de AdresGezgini ekibine katılmak ve ödüllerle dolu bu yolculukta bizimle ilerlemek isterseniz kariyer.net ve web sitemiz üzerinden açık pozisyonlara başvurabilirsiniz.
 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap