blog-detay.php1 AdresGezgini nden Ücretsiz Google AdWords | Blog AdresGezgini

BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini nden Ücretsiz Google AdWords İnternet Reklamcılığı Eğitimi

AdresGezgini nden Ücretsiz Google AdWords İnternet Reklamcılığı Eğitimi

Google Sertifikalı İş Ortağı AdresGezgini 26 Ocak 2011, Saat 14.00’de İzmir Ticaret Odası’nda, ücretsiz “Google AdWords İnternet Reklamcılığı Eğitimi” veriyor.

Google Adwords ile ilgili temel bilgilerin ve pazarlama stratejilerin derinlemesine anlatılacağı eğitim programında ayrıca internet reklamcılığı ve web sitesi optimizasyonu başlıkları da yer alıyor.

AdresGezgini Kurucu Ortaklarından Dr. Bora Mocan, AdresGezgini Genel Müdürü Mahir Sümer ve AdresGezgini Pazarlama ve Satış Müdürü Yeşim Karakaş’ın eğitmen olarak katılacağı bu etkinliğe ücretsiz olarak katılmanız için buradaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

KOBİ’lerin internet reklamcılığından en etkili şekilde faydalanabilmesi için Google Adwords reklamlarını kullanmaya, Adwords reklamcılığından en etkili yatırım getirisi elde etmesi için optimize edilmiş bir web sitesine ihtiyacı vardır. Peki bunların hepsini nasıl yapacağım diyorsanız sorularınızı, 26 Ocak günü AdresGezgini ekibinin düzenleyeceği “Google Adwords İnternet Reklamcılığı Eğitimi”’nde bulabileceksiniz.

İnternet reklamcılığının gün geçtikçe daha önemli bir yer aldığı pazarlama dünyasında, Google Adwords kullanarak işletmenize nasıl değer katabileceğinizi öğrenebileceğiniz bu eğitim programına katılarak siz de başarıyı yakalayabilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap