BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • 81. İzmir Enternasyonal Fuarı nda Buluşalım

81. İzmir Enternasyonal Fuarı nda Buluşalım

81. İzmir Enternasyonal Fuarı nda Buluşalım

Uluslararası platformda işletmeleri buluşturan ve sektörel dinamizmi tetikleyen bir halkla ilişkiler ve tanıtım faaliyeti olarak fuarların önemi tartışılmaz. AdresGezgini olarak biz de tüm İZFAŞ fuarlarının Şubat 2012’den bu yana Resmi Bilişim Sponsorluğu’nu üstlenmeye devam ediyoruz. Dünyanın en köklü uluslararası genel ticaret fuarlarından biri ve “İzmir’in gözdesi” olan İzmir Enternasyonal Fuarı, 31 Ağustos – 9 Eylül tarihleri arasında 81.kez kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

10 gün boyunca hem fuar alanında hem de İzmir’in çeşitli yerlerinde sinema, tiyatro, konser ve sergilerden oluşan etkinliklerle kültürel anlamda da İzmir’e katkı yapacak olan İzmir Enternasyonel Fuarı’nın bu yılki konsepti "Yaşamın Her Alanında Tasarım". İzfaş Genel Müdür Vekili Mehmet Şahin Örs’e göre tasarım ülke ekonomisi için önemi tartışılmaz bir nokta ve İzmir için tarihsel öneminin yanında bugünlerde özel bir önemi de var. İzmirlilerin yakından takip ettiği gibi, yakın zamanda Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmir kentinin yeniden tasarlanması konusunda proje başlatıldı. Özellikle kentin kıyı şeridine yönelik tasarım çalışmaları var. Bu bakımdan da tasarımın kentin gündeminde daha çok tartışılması, konuşulması ve irdelenmesini; kent tasarımının öne çıkması açısından 81. İzmir Enternasyonal Fuarı ana teması için belirleyici bir unsur oldu.

Böylesi büyük bir organizasyon içinde yer almanın bilinciyle, ekibimiz uzun zamandır bu önemli aktiviteye tam destek sağlamak için var gücüyle çalışıyor.

7. kez anlamlı bir İZFAŞ organizasyonuna daha katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşıyor ve 81. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın Resmi Bilişim Sponsorluğu’nu üstleniyoruz. Tüm AdresGezgini takipçilerini konserler, etkinlikler, çocuklar için aktivitelerin 10 gün boyunca süreceği İzmir Fuarı’ndaki standımıza bekliyoruz.

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap