BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • 1 Mayıs Pikniği

1 Mayıs Pikniği

İzmir’de yaşamanın en güzel yanlarından biri de havalar biraz ısındığında, herhangi bir tatil günü kendinizi sokağa atabilmeniz. Dün resmi tatil olunca Genel Müdürümüz Mahir Sümer bize bir sürpriz yapıp piknik organizasyonu düzenlemiş. Bir gece önceden de kilolarca eti marine etmiş. Dün, 1 Mayıs nedeniyle trafik felç olduğu için hafif bir gecikmeyle öğle saatlerinde AdresGezgini ekibi İnciraltı Kent Ormanı’nda buluşabildik.

Hedefimiz mangalların yanması, beraberinde salataların yapılması ve etlerin pişirilmesiydi.

Ama 2 defa kurulduğumuzdan yerden göç etmeye zorlandık. Güvenlik Görevlisi arkadaşlar sonunda bize “Mangal Yakmak Yasaktır” tabelasının hemen yanında mangal yakabileceğimizi söyledi.

Ama sonunda muradımıza erdik. Zorlu bir süreç sonunda mangallar yandı. Mahir Bey bizi elleriyle besledi. Söylemeden geçmeyeyim; Can, Ömür ve Mehmet’in de bu işte payı var. Bu yaz ailemize 3 yeni bebek daha katılıyor. O yüzden pişirilen her et önce anne adaylarımızın kontrolünden geçti.

Her piknik organizasyonunda olduğu gibi bu etkinlikte de voleybol ve futbol topumuz hazır ve de nazır bizi bekliyordu. Pikniğin en şanslı katılımcısı ise minik Burak oldu. Burak, bir kavanoz Nutella’nın içine dalmışken objektiflerimize böyle yakalandı.

Bir dahaki resmi tatili iple çektiğimizi bilmem Mahir Sümer’e hatırlatmamıza gerek var mı? :)

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap