BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • YouTube Kanalı Nasıl Açılır?

YouTube Kanalı Nasıl Açılır?

YouTube Kanalı Nasıl Açılır?

Dakikada, 400 saatlik video yüklemesinin yapıldığı, bir milyardan fazla kullanıcısıyla tüm internet nüfusunun üçte birinden fazlasına sahip olan YouTube hedef kitlenize kolayca ulaşmak, ister eğitici isterseniz eğlenceli video içerikler sunmak için uygun maliyetli bir yol sunar. İşletmeniz için bir YouTube kanalı açmanız için sizinle temel adımları blog yazımızda paylaşıyoruz:

Bir YouTube kanalı açmak için öncelikle Google + sayfanızda bir Marka Hesabı oluşturmanız gerekir. Marka Hesabı ile işletmenizin dijital dünyadaki yerini oluşturabilirsiniz.

  • Marka hesabınızı oluşturduktan sonra YouTube’da oturum açın.
  • YouTube’da oturum açtıktan sonra Kanal Listenizi ziyaret edin.
  • Marka hesabınıza bağlı bir kanal açmak için Yeni Kanal Oluştur linkini tıklayın.

  • Burada kanalınızla ilgili bilgileri girdikten sonra hesabınızı doğrulayın. Bitti’yi tıkladığınız noktada yeni bir Marka Hesabı oluşturmuş olacaksınız.
  • Kanal sahiplerini ve sayfa yöneticilerini dilediğiniz zaman değiştirebilmek için bu talimatları uygulamanız yeterli olacaktır. 

YouTube kanalı açmak ve YouTube reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz AdresGezgini'nin alanında uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap