BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Video Reklamlar ile Hedef Kitlenize Kolayca Ulaşın

Video Reklamlar ile Hedef Kitlenize Kolayca Ulaşın

Video Reklamlar ile Hedef Kitlenize Kolayca Ulaşın

Potansiyel müşterilerinize ulaşmanın kolay ve etkili yollarından biri olan video reklamları ile etkileyici reklam kampanyaları oluşturabilirsiniz. 25 yaş altı kullanıcıların YouTube videoları ile her şeyi öğrenebileceğini düşündüğü, 35 yaş altı kullanıcıların ise aradıkları her konuda bir video bulabileceğini düşündüğü YouTube’ta ve video iş ortağı sitelerinde reklam vererek ürün veya hizmetinizi en doğru hedef kitleye ulaştırırken, sadece kullanıcılar videonuzu izlediğinde veya etkileşime geçtiğinde ödeme yaparsınız.

İnternet kullanıcılarının %64’ü arama sonuçları sorgusuyla, %24’ü ise online videolar aracılığıyla yeni markalar keşfettiğini söylüyor. Kullanıcılar merak ettikleri konular hakkında, içerik üreticileri tarafından yayınlanan videoları izlerken, siz de ürün veya hizmetinizle ilgilenme potansiyelinin yüksek olduğunu bildiğiniz hedef kitlenizinden daha fazla video görüntülenmesi alır, sizi keşfetmelerini sağlarsınız. Hedef kitlenize ulaşırken, bir görüntüleme için ne kadar ödeme yapacağınızı siz belirlersiniz, böylece doğru bütçeyle doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz. 

Video Reklam Biçimlerini kullanarak arama sonuçlarında, izleme sayfasında, YouTube ana sayfasında ve diğer web sitelerinde yüksek etkili yerleşimler elde edebilir ve doğrudan marka kanalı üzerinden görüntülenecek video reklamlar aracılığıyla, daha fazla etkileşim için kullanıcıları YouTube'daki ana sayfanıza çekebilirsiniz. 

Farklı video reklam biçimlerini aşağıdaki infografikte inceleyebilir,  YouTube reklamları, Google AdWords reklamları gibi çeşitli internet reklam türleri hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya 444 0 964 numaralı telefondan internet reklamları konusunda uzman ekibimize ulaşabilirsiniz.  
 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap