BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Sosyal Medya Eğitimi için Kariyer.net'deydik

Sosyal Medya Eğitimi için Kariyer.net'deydik

Sosyal Medya Eğitimi için Kariyer.net'deydik

AdresGezgini Sosyal Medya Hesap Yöneticisi Cemre Bağcı, Kariyer.net'in bireysel ve kurumsal anlamda eğitime önem veren tüm katılımcılara kapılarını açtığı 10. Kat Eğitimleri kapsamında Sosyal Medya Eğitimi gerçekleştirdi.

İşletmeler neden sosyal medyada yer almalıdır?” sorusunun cevabıyla başlayan eğitimde, sosyal medya kanallarında bireysel hesaplar yerine işletme profilleri kullanımının önemi, içerik üretirken dikkat edilmesi gereken noktalar, başarılı sosyal medya çalışmaları ve İnsan Kaynakları Departmanı özelinde sosyal medya kullanımı gibi konu başlıkları incelendi.

Facebook, Twitter, Instagram gibi mecralar özelinde içerik üretmenin inceliklerini öğrenen katılımcılar,  Sosyal medyada hashtag kullanımı, paylaşımlara lokasyon eklemenin önemi gibi ipuçları doğrultusunda, etkinlik hakkında tweet atarak pratiğe döktü.

adresgezgini-kariyernet-sosyalmedyaeğitimi-tweet

Kariyer.net 10. Kat Eğitimleri kapsamında, güncel konulara dair düzenlenen eğitimler ve eğlenceli workshop’lara ek olarak sizin önereceğiniz konularda da etkinlikler düzenlenebiliyor. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen kariyer.net ekibine ve hepsi birbirinden değerli katılımcılara teşekkür ederiz.

İnternet Aracılığıyla Yeni Müşterilere Ulaşmak, İleri Düzey Google AdWords Reklam Stratejileri hakkında detaylı bilgi almak veya İşletmeler Neden Sosyal Medya Kullanmalıdır? sorusunun cevabını bulmak için  İzmir ve İstanbul ofislerinde düzenlediğimiz AdresGezgini Etkinliklerine katılım sağlayabilirsiniz.

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap