BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Öfke Kontrolü [Eğitim]

Öfke Kontrolü [Eğitim]

Öfke Kontrolü [Eğitim]

22 Aralık Cumartesi günü AdresGezgini'nde Öfke Kontrolü üzerine bir kurumiçi eğitim düzenledik. Öfkesiz'den Psikolog Kayhan Gürbüz'ün katılımıyla gerçekleşen eğitimde öfkenin nedenleri ve nasıl kontrol edilebileceği konusunda bilgi sahibi olduk.

Kayhan Gürbüz tarafından kurulan Öfkesiz, Türkiye'nin ilk öfke kliniği. Gerek özel hayatımızda gerekse profesyonel hayatımızda zaman zaman kendini gösteren ve yaşamımızı zorlaştıran öfkenin kontrolü üzerine çalışıyorlar. Kayhan Gürbüz'ün eğitimde de bahsettiği gibi öfke, kontrol edilemezse sonuçları oldukça yıkıcı olabiliyor.

Bazen öfkenin yol açtığı sorunları telafi etmekte bile zorlanıyoruz. Özel hayatımızda sevdiğimiz insanları kırıyor, profesyonel hayatımızda ise işimizi kaybedecek hale gelebiliyoruz. Yaklaşık 2 saat süren eğitimde Kayhan Gürbüz, öfkemizle nasıl baş edebileceğimizi bizlere anlattı.

Bu faydalı eğitim için Öfkesiz'e ve Kayhan Gürbüz'e çok teşekkür ederiz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap