BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Notre Dame - Quasimodo Müzikali

Notre Dame - Quasimodo Müzikali

Notre Dame - Quasimodo Müzikali

AdresGezgini'ninde yaptığımız "Haftanın Gezgini" çekilişimizin bu haftaki talihlileri Samet Salık ve Gücüm Altay Notre Dame - Quasimodo Müzikali'nin tadını çıkardı. :)

Kumbara Görsel Sanatlar tarafından seyircinin beğenisine sunulan Notre Dame - Quasimodo Müzikali, Fransa'nın ihtilal sonrası yaşadığı karanlık günlerden kesitler içeriyor. Kambur Kilise zangocu Quasimodo ve Fransa’nın ruhani lideri Claude Frollo’nun güzeller güzeli çingene Kızı Esmeralda’ya olan aşklarının Türkçe şarkılarla anlatıldığı müzikal, danslarıyla izleyicileri büyüledi.

Böylesine güzel etkinliklere katılma şansı elde eden AdresGezgini çalışanları önümüzdeki çekilişleri dört gözle bekliyor desek yanlış olmaz. :) 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap