BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Notre Dame - Quasimodo Müzikali

Notre Dame - Quasimodo Müzikali

Notre Dame - Quasimodo Müzikali

AdresGezgini'ninde yaptığımız "Haftanın Gezgini" çekilişimizin bu haftaki talihlileri Samet Salık ve Gücüm Altay Notre Dame - Quasimodo Müzikali'nin tadını çıkardı. :)

Kumbara Görsel Sanatlar tarafından seyircinin beğenisine sunulan Notre Dame - Quasimodo Müzikali, Fransa'nın ihtilal sonrası yaşadığı karanlık günlerden kesitler içeriyor. Kambur Kilise zangocu Quasimodo ve Fransa’nın ruhani lideri Claude Frollo’nun güzeller güzeli çingene Kızı Esmeralda’ya olan aşklarının Türkçe şarkılarla anlatıldığı müzikal, danslarıyla izleyicileri büyüledi.

Böylesine güzel etkinliklere katılma şansı elde eden AdresGezgini çalışanları önümüzdeki çekilişleri dört gözle bekliyor desek yanlış olmaz. :) 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap