BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Mayıs Ayından Haberler

Mayıs Ayından Haberler

Mayıs Ayından Haberler

Mayıs ayında gerçekleşen Google güncellemeleri, sosyal medya kanallarında yapılan yenilikler ve AdresGezgini’nden haberleri derlediğimiz blog yazısıyla karşınızdayız.

AdWords Otomatik Kurallar Özelliği Değişiyor

Haziran ayından itibaren yalnızca yeni AdWords deneyiminde kural oluşturup düzenleyebileceksiniz. Önceki AdWords deneyiminde otomatik kuralları kullanıyorsanız, otomatik kurallarınız yeni AdWords deneyimine de taşınır ancak, belirli kurallar ve sütun değerleri kullanımdan kaldırılacak ve artık yeni deneyimde desteklenmeyecektir. İşlevlerini koruyabilmeleri için geçersiz kuralları güncellemeniz gerekir. Bu güncelleme, kural ölçütlerini, yeni AdWords deneyiminde desteklenen sütunları kullanacak şekilde değiştirerek gerçekleştirilebilir. Güncellemeyele ilgili detaylı bilgiyi AdWords destek sayfasında görebilirsiniz. 

Instagram Hikaye Bölümüne Yeni Özellikler

Instagram, Hikayeler bölümüne yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Kullanıcılar herkese açık gönderileri Instagram Hikaye bölümünde paylaşabiliyor. Gönderilerin hemen altında bulunan uçak ikonuna tıklandığında çıkan “Hikayene Gönderi Ekle” linki, gönderiyi hikayenizde paylaşmanızı sağlıyor.

Bu güncellemeye ek olarak, eğlenceli bir anket modeliyle Instagram, etkileşime geçmenin yeni ve eğlenceli bir yolunu sunuyor. Instagram hikayenize ekleyebileceğiniz emoji kaydırıcısı ile soru sorabilir, bu sorunuza uygun bir emoji seçerek cevap verenlerle etkileşime geçebilirsiniz. 

Facebook Siyasi Şeffaflığı Artırmak İçin Yeni Bir Reklam Etiketi Sunuyor

ABD’deki Facebook ve Instagram kullanıcıları seçimlerle ilgili tüm reklamlarda, reklamın siyasetle ilgili olduğuna dair bir etiket görecek. Bu etikete tıklandığında konuyla ilgili daha fazla bilgi içeren bir arşive yönlendirilecek.  tek bir reklamla ilişkilendirilen kampanya bütçesi ve bunu kaç kişinin gördüğü (yaş, yer ve cinsiyet gibi) bilgilere ulaşmanın mümkün olduğu bu arşivi ziyaret eden kullanıcılar bir reklam verenin ABD'de yedi yıla kadar yayınladığı politik reklamları görebilecek ve arayabilecek.

 

ISO 9001 Kalite Yönetim Belgemizi Aldık!

AdresGezgini olarak 11 yıllık serüvenimizin başladığı ilk günden bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu doğrultuda, değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmet sunduğumuzu belgeleyen ISO 9001 Kalite Yönetim belgemizi aldık!


 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap