BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Mayıs Ayından Haberler

Mayıs Ayından Haberler

Mayıs Ayından Haberler

Mayıs ayında gerçekleşen Google güncellemeleri, sosyal medya kanallarında yapılan yenilikler ve AdresGezgini’nden haberleri derlediğimiz blog yazısıyla karşınızdayız.

Google, İyileştirilmiş Kalite Puanı Raporlamasını Kullanıma Sundu

Google Mayıs ayında Google AdWords reklam maliyetlerinin düşmesine ve daha iyi reklam konumları elde etmenize yardımcı olan Kalite Puan’larının daha iyi anlaşılabilmesi için yaptığı iyileştirmeleri kullanıma sundu.  İyileştirilmiş Kalite Puanı Raporlaması hakkında detaylı bilgi almak için blog yazımızı okuyun.

Arama Ağı İçin Benzer Kitleler Özelliği Kullanıma Sunuldu

Google tarafından Mayıs ayında kullanıma sunulan Arama Ağı İçin Benzer Kitleler Özelliği sayesinde web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara benzer özellikler taşıyan internet kullanıcılarına reklamınızı göstererek sayfanızı ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer Kitleler özelliği mevcut Yeniden Pazarlama kampanyalarınızın erişimini artırırken, sepete atma, iletişim sayfasını ziyaret etme gibi değerli işlemler gerçekleştirme olasılığı yüksek olan yeni kullanıcıları sitenize çeker.

http://www.webtekno.com/instagram-sonunda-dm-den-gelen-linkleri-tiklanabilir-kildi-h29411.html

Instagram’a Yüz Filtreleri Eklendi

Instagram, Snapchat uygulamasından alışık olduğumuz yüz filtrelerinin benzerlerini ekledi.

Instagram yüz filtreleri nasıl kullanılır?

  1. Öncelikle Instagram uygulamasının son güncellemesini yaptığınızdan emin olun.
  2. Instagram uygulamasını açtıktan sonra sağa doğru kaydırarak Hikaye bölümüne giriş yapın.
  3. Canlı Yayın butonunun hemen yanında göreceğiniz yeni buton sizi yüz filtreleriyle buluşturacak.
  4. Ekranın alt bölümünde göreceğiniz yüz filtreleri arasından dilediğinizi seçerek fotoğraf, video ve Instagram’ın sevilen uygulaması Boomerang için bu filtreleri kullanabilirsiniz.Canlı yayın uygulamasında Instagram yüz filtrelerini kullanmak henüz mümkün değil.

AdresGezgini’nde Yeni Tanıtım Filmi Heyecanı

Türkiye’nin 395. AR-GE Merkezi AdresGezgini ailesi olarak hizmetlerimiz, çalışma ortamımız, aldığımız ödüller ve çalışma sistemimizi siz değerli müşterilerimize en güzel  şekilde anlatmak için yeni tanıtım filmimizin çekimlerini tamamladık. Bütün ekibin katılımıyla gerçekleşen tanıtım filminde eğlenceli dakikalar yaşandı.

AdresGezgini’nde Mayıs Ayı Eğitimleri

AdresGezgini ekibi Mayıs ayında da eğitim ve etkinliklere son sürat devam etti.

Yazılım Geliştirme Uzmanlarımızdan Onur Cambaz, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü‘nün Kariyer Günleri kapsamında öğrencilerle buluştu. Mezun olacak öğrencileri yazılım sektöründe bekleyen zorluklar ve kendilerini geliştirebilecekleri alanlar hakkında konuşulan etkinlikte katılımcı öğrenciler, AdresGezgini özelinde Google AdWords reklamcılığı ve sektör hakkında detaylı bilgi aldı.

Dilara Altınkan’ın sunumuyla Zaman Yönetimi eğitimini tamamlayan AdresGezgini ekibi, Zaman katilleri nedir? Ertelemelerle nasıl mücadele edilir? gibi soruların cevabını alarak işlerinde daha üretken ve daha verimli çalışmanın yollarını öğrendi.

Değerli Misafirlerimizi Ağırlamanın Mutluluğunu Yaşadık

Sistem Global A.Ş. CEO’su Hüseyin Karslıoğlu ve Investa A.Ş. CEO’su Hilmi Akyol AR-GE merkezimizi ziyaret ettiler. AR-GE merkezi ve projelerimiz konusunda verdikleri danışmanlık için kendilerine teşekkür ederiz.

Mayıs Ayının Güzelliklerini Kutladık

Mayıs ve Haziran ayında doğan değerli ekip arkadaşlarımız Nidanur Kaygusuz, Neşe Baz, Ezgi Çetin ve Gamze Gizem Aksakal’a birlikte nice mutlu yaşlar dileriz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap