BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Liderlik ve Temel Yönetim Becerileri Eğitimindeydik

Liderlik ve Temel Yönetim Becerileri Eğitimindeydik

Liderlik ve Temel Yönetim Becerileri Eğitimindeydik

AdresGezgini’nin birbirinden değerli takım liderleri Ayça Erdoğan, Buse Güner, Çağla Nacir, Eda Uçar, Kalite Yöneticisi Eda Ersoy ve AR-GE Proje Koordinatörü Sema Yıldız Yoldaş Kariyer.net’in İzmir Ege Palas’ta düzenlediği Liderlik ve Temel Yönetim Becerileri eğitimine katıldı. 

Kemal Özgirin’in sunumuyla gerçekleşen etkinlikte, liderliğin yeni tanımı, yönetmek ve liderlik etmek, yönetim sanatı ve empati, adalet, eşitlik ve hakkaniyet, mutlu çalışanlar, yüksek performans, verimli çalışma gibi konu başlıklarına yer verildi. 

Yöneticinin kişisel motivasyonunu sağlaması, yöneticilik ve liderliğin farkı, hedef belirlemenin ve performans yönetiminin başarılı bir ekip çalışması için önemine dair detaylı bilgi alan AdresGezgini ekibi, eğitimden memnuniyetle ayrıldı. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap