BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Katılımcıların Gözünden Marble Fuarı 2013

Katılımcıların Gözünden Marble Fuarı 2013

Katılımcıların Gözünden Marble Fuarı 2013

Bilişim Sponsoru olduğumuz dünyanın alanındaki en büyük üç fuarından biri olan Marble Fuarı, bu yıl kapılarını 19. defa açtı. Yeni taş örneklerinin lansmanının yapıldığı, en yeni mermer teknoloji ürünlerinin sektör temsilcileriyle buluştuğu fuara ilgi oldukça fazlaydı. Yerli ve yabancı binin üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapan Marble Fuarı'nın sadece profesyonellere açık olması ise iş bağlantılarının yoğun olarak kurulabilmesini sağladı.

Biz de AdresGezgini olarak fuara katılan Türkiye'nin önde gelen mermer firmalarından Cinkaya Holding, Özçınar Mermer ve Erdem Mermer ile fuar hakkında röportaj gerçekleştirdik ve bu fuarın kendileri için ne anlam taşıdığını öğrenmeye çalıştık.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap