BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İzmir Ticaret Odası nda İnternet Reklamcılığı Eğitimi Gerçekleştirdik.

İzmir Ticaret Odası nda İnternet Reklamcılığı Eğitimi Gerçekleştirdik.

Daha önce blogumuzdan da duyurusunu yaptığımız İnternet Reklamcılığı Eğitimi’mizi dün İzmir Ticaret Odası’nda gerçekleştirdik.

Salonda 200’den fazla katılımcı vardı, oldukça yoğun bir ilgiye karşılaştık. Kobilerin ağırlıklı olarak katılım sağladığı İnternet Reklamcılığı Eğitimi’nin açılış konuşmasını AdresGezgini Sosyal Medya Uzmanı olarak ben (Işıl Yılmaz) gerçekleştirdim.

Uzun zamandır böyle bir etkinlikle İzmir’deki internet reklamcılığı ile ilgilenen kişilerle bir araya gelmek istediğimizi belirttiğim konuşmamın ardından Pazarlama ve Satış Müdürümüz Yeşim Karakaş yeni nesil pazarlama trendleri üzerine hazırladığı sunumunu gerçekleştirmek üzere sahnede yerini aldı.

Yeşim Karakaş, yeni nesil pazarlama trendleri ve web pazarlama üzerine katılımcılara detaylı bilgiler verdi. Google AdWords ve Facebook reklamları hakkında kısa bir giriş de yapan Yeşim Karakaş, sunumunu başarı hikayeleri ile sonlandırdı.

Eğitimin ikinci yarısında AdresGezgini Kurucu Ortaklarından Dr. Bora Mocan, Google AdWords Stratejileri konusunda konuklara detaylı bir konuşma yaptı. Sunum, AdWords hakkında derin bilgi sahibi olan katılımcıların sorularıyla sürekli hareketli ilerledi.

Son olarak AdresGezgini Genel Müdürü Mahir Sümer’i Google Analytics ve SEO hakkındaki sunumuyla izleyen dinleyiciler keyifli dakikalar geçirdiler. Özellikle HTML 5 ve Yandex üzerine konuklardan gelen sorular dikkat çekiciydi.

Sunumların ardından özenle hazırlanan kokteyle devam eden eğitim saat 18.00’de sona erdi. AdresGezgini’nin ilk İnternet Reklamcılığı Eğitimi’nden çok memnun kalan katılımcılar bir dahaki eğitimde görüşmek üzere ayrıldılar.

Eğitimde çekilen fotoğrafları Facebook ve Flickr sayfalarımızdan detaylı olarak inceleyebilir, çok yakında YouTube sayfamızdan yayınlanacak videoları da izleyebilirsiniz. Son olarak önümüzdeki haftalarda Sosyal Medya Eğitimi vereceğimizi de buradan müjdeleyelim.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap