BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • 2. İzmir Girişimcilik Zirvesi Ardından

2. İzmir Girişimcilik Zirvesi Ardından

Sponsoru olduğumuz 2. İzmir Girişimcilik Zirvesi cumartesi günü Atatürk Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

2. İzmir Girişimcilik Zirvesi Ana Sponsoru Dogo, çoktan kendi yerini almıştı bile. Biz de hazırlıklarımızı tamamladık ve bir gün önce Twitter’dan yaptığımız yarışmada davetiye kazanan katılımcılara davetiyelerini teslim ettikten sonra İstanbul’dan gelen misafirlerle sohbet ettik.

Sosyalmedya.co kurucusu Fatih Güner, Yandex Türkiye Ürün Müdürü Alişer Hasanov, Oyuncakdenizi.com kurucusu Serkan Hondur, etohum kurucusu Burak Büyükdemir, Markafoni kurucusu Tolga Tatari, Emryonix koordinatörü Taylan Demirkaya gibi sektörün önde gelen isimlerini dinleme şansı bulduğumuz 2. İzmir Girişimcilik Zirvesi kendi işini kurmak isteyen genç insanların dimağlarını açmada oldukça faydalı oldu.

Özellikle sevgili Fatih Güner’in dobra konuşması zirvenin en dikkat çeken sunumuydu. Güzelyalı Rotaract Kulübü ekibine ve tüm katılımcılara İzmir’de böyle güzel organizasyonlara imza attıkları için AdresGezgini adına teşekkür ederiz. :)

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap