BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Instagram Hikaye'ye Müzik Ekleme Özelliği Geldi!

Instagram Hikaye'ye Müzik Ekleme Özelliği Geldi!

 Instagram Hikaye'ye Müzik Ekleme Özelliği Geldi!

Instagram'dan yepyeni bir özellik daha. Çok uzun zamandır pek çok ülkede bulunan Instagram hikayelerini müzik ekleme özelliği artık Türkiye'de. Şimdi gelin birlikte bu özellik nasıl çalışıyor onu inceleyelim.

Hikayeye müzik ekleme özelliğini kullanmak için önce hikayeler kısmına geçin. Arkada müzik çıkması için eklemek istediğiniz video ya da fotoğrafı seçiyorsunuz. Ardından ekranı yukarı kaydırın ve karşınıza çıkmış olan siyah ekranda müzik simgesini seçin. Arama kısmından dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.

Tüm Türkiye artık bu özelliği rahatça kullanabilecek. Instagram hikayelerinde paylaştıkları video ve fotoğraflara şarkı kütüphanelerinden istedikleri şarkıyı seçebilecekler. Paylaştığınız şarkının sözleri mevcut ise iyi haber! Şarkının sözlerini otomatik olarak hikayenizde paylaşabilirsiniz. Bu sözlerin yazı stilini ve görünüşünü de düzenleyebilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Selin Çelik tarafından yayınlanmıştır.

Selin Çelik, 5 Haziran 1996’da İzmir’de doğdu. Mustafa Kemal Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra öğrenim hayatına Celal Bayar Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümünde devam etti.Üniversite hayatı boyunca dış ticaret ve girişimcilik ile ilgili sertifikalar aldı.Üniversite eğitiminin son yılında Schneider Electric’de Dış ticaret ve Satın alma departmanlarında uzun dönem stajını yaptı.Boş zamanlarında reformer ve fonksiyonel spor yapmayı çok seven biri.Aynı zamanda gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi ve moda bloglarını çok seven Selin dijital dünyaya olan ilgisinden dolayı AdresGezginin’de çalışmaya başlamıştır.

Yorum Yap