BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Instagram’dan Ürün Etiketleme Özelliği

Instagram’dan Ürün Etiketleme Özelliği

Instagram’dan Ürün Etiketleme Özelliği

Instagram geçtiğimiz yıl ABD’deki işletmelerin ürünlerini organik paylaşımlarında etiketlemelerine olanak sunan yepyeni bir alışveriş deneyimi sunmuştu. Sosyal medya devi Instagram şimdi aynı deneyimi Avustralya, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'de bulunan, çok büyük markalardan küçük işletmelere, ürün ve hizmetlerini Instagram aracılığıyla müşterilerine ulaştırmak isteyen herkese sunuyor. 

Günlük olarak bir veya daha fazla işletme profili ziyaret eden 200 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Instagram’da işletmeler ürün ve hizmetlerini keşfetmeleri için potansiyel müşterilerine ulaştırıyor. Bu etkileşimi daha da kolaylaştıracak olan bu yeni güncelleme sayesinde fiyatlandırma ve ürün ayrıntılarına kolayca erişen ve alışveriş yapan kullanıcılar, ürün veya hizmet hakkında daha fazla bilgi almak için işletmenin profilindeki mağaza düğmesinden yararlanabilecek. 

Ürün etiketleri ve profil üzerindeki bir "Mağaza" sekmesi gibi özelliklerle, Instagram'da ürünleri keşfetmek ve satın almak artık daha kolay olacak. Bu yepyeni güncellemenin ülkemize gelmesini heyecanla bekliyoruz.  
 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap