BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Instagram’dan Ürün Etiketleme Özelliği

Instagram’dan Ürün Etiketleme Özelliği

Instagram’dan Ürün Etiketleme Özelliği

Instagram geçtiğimiz yıl ABD’deki işletmelerin ürünlerini organik paylaşımlarında etiketlemelerine olanak sunan yepyeni bir alışveriş deneyimi sunmuştu. Sosyal medya devi Instagram şimdi aynı deneyimi Avustralya, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'de bulunan, çok büyük markalardan küçük işletmelere, ürün ve hizmetlerini Instagram aracılığıyla müşterilerine ulaştırmak isteyen herkese sunuyor. 

Günlük olarak bir veya daha fazla işletme profili ziyaret eden 200 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Instagram’da işletmeler ürün ve hizmetlerini keşfetmeleri için potansiyel müşterilerine ulaştırıyor. Bu etkileşimi daha da kolaylaştıracak olan bu yeni güncelleme sayesinde fiyatlandırma ve ürün ayrıntılarına kolayca erişen ve alışveriş yapan kullanıcılar, ürün veya hizmet hakkında daha fazla bilgi almak için işletmenin profilindeki mağaza düğmesinden yararlanabilecek. 

Ürün etiketleri ve profil üzerindeki bir "Mağaza" sekmesi gibi özelliklerle, Instagram'da ürünleri keşfetmek ve satın almak artık daha kolay olacak. Bu yepyeni güncellemenin ülkemize gelmesini heyecanla bekliyoruz.  
 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap