BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İleri Düzey Google AdWords Stratejileri Etkinliği İçin İstanbul Ofisimizdeydik

İleri Düzey Google AdWords Stratejileri Etkinliği İçin İstanbul Ofisimizdeydik

İleri Düzey Google AdWords Stratejileri Etkinliği İçin İstanbul Ofisimizdeydik

AdresGezgini A.Ş. artık İstanbul'da! İzmir Folkart Towers'ta yer alan merkez ofisimizdeki 45 kişilik ekibimizle 10 yıldır başarıyla sürdürdüğümüz KOBİ’ler için internet reklamcılığı ve yazılım hizmetlerimizi İstanbul Maslak'ta yer alan yeni ofisimizde de vermeye başladık. İstanbullu müşterilerimizle daha sıkı iletişim halinde olmak ve en yeni teknolojileri kullanarak işlerini büyütmek amacıyla bireysel müşteri toplantıları ve etkinliklerimiz için sizleri 1 Kasım 2016 tarihinde hizmete açtığımız ofisimize bekliyoruz.

5

Geçtiğimiz hafta İstanbul ofisimizde gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Google AdWords Stratejileri etkinliği kapsamında internet reklam hesaplarının nasıl yönetilmesi gerektiğini, Google alışveriş reklamları ve mobil reklamlar gibi konu başlıkları altında yeni reklam teknolojilerini anlattı. Hemen arkasından AdWords Takım Liderimiz Ayça Erdoğan optimizasyon örneklerinden ve yatırım dönüşünü artıracak püf noktalardan bahsetti. Sunumların arkasından bir saatlik soru cevap bölümüyle etkinlik sona erdi. İstanbul ofislerimizde devam edecek olan etkinliklere kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz.  

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap