BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • IF Wedding İzmir Moda Fuarı nda İnternet Reklamcılığı Eğitimi

IF Wedding İzmir Moda Fuarı nda İnternet Reklamcılığı Eğitimi

IF Wedding İzmir Moda Fuarı nda İnternet Reklamcılığı Eğitimi

Facebook sayfamızda da duyurduğumuz gibi, geçtiğimiz hafta İzmir Enternasyonal Fuarı’nda düzenlenen If Wedding Fashion İzmir 2012 etkinliğinin iletişim sponsoru olmuştuk. Hareketli geçen bu fuar boyunca AdresGezgini standında katılımcılara destek veren ekibimiz 17 Şubat Cuma günü, saat 16.00’da ‘Tekstil ve Moda Sektöründe İnternet Reklamcılığı Eğitimi’ gerçekleştirdi.

174’ü yerli, 14’ü yabancı 188 katılımcının bulunduğu fuarda, internet reklamcılığı eğitimi firmalar tarafından ilgiyle izlendi. Pazarlama Temsilcimiz Nihan Darman’ın gerçekleştirdiği eğitimde, moda sektöründe, yurt içi ve yurt dışı ticaretle ilgili reklam çalışmalarında internet reklamcılığının, Facebook ve Google AdWords’un etkileri paylaşıldı. Firmalara, başarılı AdWords kampanyaları yönetmek için etkin anahtar kelime yönetimi, reklam metinleri ve optimizasyonla ilgili ve Facebook reklamlarının profil bazlı hedefleme ile nasıl etkin kullanılabileceği ile ilgili bilgiler verildi.

Sunumunda ayrıca, AdWords başarı hikayelerine ve başarılı Facebook reklam örneklerine de yer veren Darman, etkin internet reklam yönetimi ile rekabette nasıl farklılaşabileceği konusunda katılımcıları bilgilendirtilerek eğitimi tamamladı.

Büyük ilgi gören, Avrupa’nın en bilinen gelinlik ve damatlık fuarı, önümüzdeki sene tekrar buluşmak üzere Cumartesi günü sona erdi.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap