BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Hızla Artan Dijitalleşme İşletmeleri Nasıl Etkiledi?

Hızla Artan Dijitalleşme İşletmeleri Nasıl Etkiledi?

Hızla Artan Dijitalleşme İşletmeleri Nasıl Etkiledi?

Hızla artan dijitalleşme Covid-19'un ortaya çıkmasıyla başka bir anlam kazandı. Firmalar hızla dijitalleşen dünyaya müşterilerin beklentilerini karşılama ve anında yanıt verme konusunda zorlu bir sınavdan geçti.

Bu küresel dönüşüm işletmeleri ve pazarlama dünyasını pandemide nasıl etkiledi ?

Dünya'nın her yerinden, her büyüklükte ve çeşitli sektörlerde çalışan dijital market üyeleri; evden çalışma konularını, pazarlama harcamalarını ve pandemi döneminde uyguladıkları stratejileri, maaş ve istihdam problemlerini eğitim fırsatları ve ticari etkiler hakkında yaşadıklarını ve görüşlerini ilettiler.

 

Değişen yaşam ve çalışma şartlarından kaynaklı olarak bu yeni ortama uyum sağlamak için katılımcılar, ihtiyaç duydukları yeni becerileri ve kendilerini geliştirmek istedikleri konuları aşağıdaki gibi belirtti. 


- Dijital Pazarlama
- İçerik Geliştirme
- Dijital Satış
- Video ve Animasyon 
- Topluluk Yönetimi
- İletişim
- Proje Planlama / Yönetimi
 

Siz de işinizi büyütmek istiyorsanız ve dijital dünyada yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Safa Bertan tarafından yayınlanmıştır.

Safa Bertan, 1994 yılında İzmir'de doğdu.2013 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nü kazandı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli kurs ve seminerlere katılan Bertan, mühendislik bilgisini ve vizyonunu geliştirdi. Aynı zamanda üniversitede aktif olarak 5 yıl boyunca Amerikan Futbolu oynayarak okulunu temsil etmiştir.2020 yılında Yüksek Lisans eğitimi için İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Finans bölümüne başladı.Kariyer hedefinde üst düzey bir yönetici olmayı hedefleyen Bertan, kendisini hem mühendislik hemde finansal olarak geliştirebileceği için dijital pazarlama alanına yönelmek istedi ve AdresGezginin'de Veri Analiz Uzmanı olarak görev almaya başladı.Düzenli olarak spor yapmaktan ve Amerikan futbolunu takip etmekten hoşlanıyor aynı zamanda arkadaşları ve ailesi ile vakit geçirmeyi ve gezmeyi seviyor.

Yorum Yap