BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Her Salı Ücretsiz Reklam Bütçesi Hediye Ediyoruz!

Her Salı Ücretsiz Reklam Bütçesi Hediye Ediyoruz!

Her Salı Ücretsiz Reklam Bütçesi Hediye Ediyoruz!

AdresGezgini olarak kobilere, işletme sahiplerine ve firmalara internet reklamcılığı konusunda destek vermeye devam ediyoruz! 01 Mart 2011’den itibaren her Salı 1 kişiye 100 TL değerinde reklam bütçesi hediye edeceğiz. “Geleneksel Salı Kampanyası” olarak adlandıracağımız bu yarışma sayesinde firmaların internet reklamcılığına geçişini desteklemek istiyoruz!

Kampanyadan Faydalanmak Çok Kolay!

Facebook.com/AdresGezgini sayfasını beğenerek Salı günleri saat 15:00’ı bekleyin. Saat tam 3’te güncel konularla ilgili sorduğumuz soruya doğru yanıtı veren ilk kişi 100 TL değerinde reklam bütçesi kazanacak. Reklam bütçenizi kullanabilmeniz için size bir kupon kodu göndereceğiz. Bu kod ile birlikte destek@adresgezgini.com a yapacağınız başvuru sonucunda reklamlarınız yayına girecek.

Ücretsiz reklam bütçenizi Google AdWords reklamlarınız için kullanabileceksiniz.

Daha fazla bilgi için 01 Mart 2011’i bekleyin!

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap