BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Haftanın Gezginleri Karşıyaka Jazz Festivali’nde!

Haftanın Gezginleri Karşıyaka Jazz Festivali’nde!

Haftanın Gezginleri Karşıyaka Jazz Festivali’nde!

AdresGezgini’nde bu haftanın şanslı isimleri Şirin, Beste ve Özlem 'Kasım'da Karşıyaka'da Jazz Var' etkinliği kapsamında Kerem Görsev Trio & Koda konseriyle unutulmaz bir gece yaşadı. 

AdresGezgini'nde mutlu bir çalışma ortamı oluşturmak adına başlatılan uygulamada, İzmir’de gerçekleşen kültür sanat etkinliklerine her hafta çift kişilik bilet kazanan ekip arkadaşlarımız bu uygulamadan oldukça memnun. :)  

Önceki haftalarda 1 Festival İzmir kapsamında gerçekleşen Ediz Hafızoğlu Nazdrave & Friends feat. Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu, Ülkü Aybala Sunat konseri, Edip Cansever’in Irmak şiirinden oyunlaştırılan “Ben Ruhi Bey Nasılım" oyunu gibi etkinliklerin tadını çıkaran AdresGezgini’nin şanslı çalışanları bu hafta Karşıyaka Belediyesi tarafından düzenlenen 'Kasım'da Karşıyaka'da Jazz Var' etkinliğine katıldı. 

22 -27 Kasım tarihleri arasında Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen organizasyonda Kerem Görsev Trio, Birsen Tezer, Meltem Cumbul, Bülent Ortaçgil gibi isimler sanatseverlerle buluşuyor.  
 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

Yorum Yap