BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Haftanın Gezginleri Karşıyaka Jazz Festivali’nde!

Haftanın Gezginleri Karşıyaka Jazz Festivali’nde!

Haftanın Gezginleri Karşıyaka Jazz Festivali’nde!

AdresGezgini’nde bu haftanın şanslı isimleri Şirin, Beste ve Özlem 'Kasım'da Karşıyaka'da Jazz Var' etkinliği kapsamında Kerem Görsev Trio & Koda konseriyle unutulmaz bir gece yaşadı. 

AdresGezgini'nde mutlu bir çalışma ortamı oluşturmak adına başlatılan uygulamada, İzmir’de gerçekleşen kültür sanat etkinliklerine her hafta çift kişilik bilet kazanan ekip arkadaşlarımız bu uygulamadan oldukça memnun. :)  

Önceki haftalarda 1 Festival İzmir kapsamında gerçekleşen Ediz Hafızoğlu Nazdrave & Friends feat. Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu, Ülkü Aybala Sunat konseri, Edip Cansever’in Irmak şiirinden oyunlaştırılan “Ben Ruhi Bey Nasılım" oyunu gibi etkinliklerin tadını çıkaran AdresGezgini’nin şanslı çalışanları bu hafta Karşıyaka Belediyesi tarafından düzenlenen 'Kasım'da Karşıyaka'da Jazz Var' etkinliğine katıldı. 

22 -27 Kasım tarihleri arasında Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen organizasyonda Kerem Görsev Trio, Birsen Tezer, Meltem Cumbul, Bülent Ortaçgil gibi isimler sanatseverlerle buluşuyor.  
 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap