BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google Plus da Yeni Sosyal Oyun

Google Plus da Yeni Sosyal Oyun

Google, haritalar ile oynanan yeni sosyal oyununun ilk videosunu yayınladı. Video da haritalarla kaplı bir küp yer alıyor. Küpü hareket ettirdikçe küçük mavi bir top da küpün yönü boyunca hareket ediyor. Videoya bakılırsa, oyuncular puan toplamak için, mavi topu çeşitli noktalara isabet ettirmeye çalışacaklar. Belirlenen noktalara ulaştıkça bir sonraki varış noktası için küçük bir bilgi penceresi açılacak.
Şubat ayında hizmete açılacak olan oyun, ilk bakışta biraz hareketsiz gibi görünüyor. Fakat birçok keşif macerasıyla dolu olan oyun kullanıcılarına farklı heyecanlar sunmaya hazırlanıyor. Sokakların hatta binaların bile içini gezebileceğiniz bu oyuna, yeni yerler keşfetmenin verdiği keyifle sıkı sıkıya bağlanacağınızdan emin olabilirsiniz.
Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap