BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google Tarafından Platin Ödül e Layık Görüldük.

Google Tarafından Platin Ödül e Layık Görüldük.

Google Tarafından Platin Ödül e Layık Görüldük.

11 Ekim 2012 Perşembe günü Google’ın internet reklamcılığı programı kapsamında düzenlediği seminerindeydik. Four Seasons Hotel Bosphorus’da düzenlenen eğitimin ana başlıkları “Yeniden Pazarlama ve Optimizasyon”, “Fast Food Sektörü ve Fırsatlar”, “Sigorta Sektörü ve Fırsatlar”, “Google AdWords ve Mobil Reklamcılık”, “Yeni ve Mevcut Müşterilere Satış Stratejileri” ve “Ajans Dünyasına Genel Bakış” şeklindeydi. Son oturumda ise Ağustos-Eylül döneminde başarılı olan ajanslar için ödül töreni gerçekleştirildi.

ag-google-egitim-2 ag-google-egitim-3

Yiğit Yücel, Şebnem Erzan, Ömer Keser ve Ayşe Naz Helvacı’nın sunumları ile yeni stratejilerden haberdar olduğumuz eğitim sonunda düzenlenen ödül töreninde AdresGezgini olarak büyük ödül olan Platin ödüle layık görüldük.

ag-google-egitim-4

google-ödül-töreni

Bu ödül için hem Google’a hem de birlikte çalıştığımız binlerce firmaya teşekkür ederiz.

ag-google-egitim-5

ag-google-egitim-6
Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap