BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google ile Dijital Pencerenizi Dünyaya Açacağınız Bir Yenilik: Grow My Store

Google ile Dijital Pencerenizi Dünyaya Açacağınız Bir Yenilik: Grow My Store

Google ile Dijital Pencerenizi Dünyaya Açacağınız Bir Yenilik: Grow My Store

Web sitenizin müşteri deneyimi ne kadar iyi? Müşterileriniz için çevrimiçi deneyimi nasıl iyileştireceksiniz? Özel ipuçları ve püf noktaları mı istiyorsunuz?

Grow My Store işte tam bu sorularınıza cevap olacak. Pandemi dönemi ile önemi daha iyi anlaşılan online mağaza deneyiminizi iyileştirerek mağazanızı büyütebileceksiniz. Bu yeni özellik, yükselen endüstri trendlerini keşfetmenize ve işinizi diğer perakendecilerle karşılaştırmanıza olanak tanıyacak. 

Nasıl Çalışır?

Ücretsiz olarak sunulan Grow My Store sitenizin, sektörünüzdeki benzer perakendecilere kıyasla nasıl bir performans gösterdiğine dair bilgiler sunuyor. Web sitenizin URL'sini yazmanız ve işletmenizin türü ile kategorisini belirtmeniz yeterli. Araç daha sonra sitenizi analiz ederek, performans durumunuzla ilgili bilgiler ve geliştirebileceğiniz alanlara ilişkin özel öneriler sunuyor.

Bu raporda birbirinden farklı 22 adet müşteri deneyimi metriği var. Özellikler kullanıcıların ürünleri arayabilme veya filtreleyebilme durumu, alışveriş yapan müşterilere sunduğunuz kişiselleştirme düzeyi, sitenizin hız ve mobil uyumluluk oranı ve yeterince güvenli olup olmadığı gibi bilgileri içeriyor.

Örneğin; Ürün Ayrıntıları, Ürün Puanları/Yorumlar, Ürün Arama, Ürün Fiyatları vb.

Yeni müşterilere ulaşmak için kişiselleştirilmiş pazar ve tüketici trendlerine erişin. Seçilmiş Google araçlarından aldığımız tavsiyelerle büyüyün.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Çağla Yılmaz tarafından yayınlanmıştır.

Yorum Yap