BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google ile Dijital Pencerenizi Dünyaya Açacağınız Bir Yenilik: Grow My Store

Google ile Dijital Pencerenizi Dünyaya Açacağınız Bir Yenilik: Grow My Store

Google ile Dijital Pencerenizi Dünyaya Açacağınız Bir Yenilik: Grow My Store

Web sitenizin müşteri deneyimi ne kadar iyi? Müşterileriniz için çevrimiçi deneyimi nasıl iyileştireceksiniz? Özel ipuçları ve püf noktaları mı istiyorsunuz?

Grow My Store işte tam bu sorularınıza cevap olacak. Pandemi dönemi ile önemi daha iyi anlaşılan online mağaza deneyiminizi iyileştirerek mağazanızı büyütebileceksiniz.
Bu yeni özellik, yükselen endüstri trendlerini keşfetmenize ve işinizi diğer perakendecilerle karşılaştırmanıza olanak tanıyacak. 

Nasıl Çalışır?

Ücretsiz olarak sunulan Grow My Store sitenizin, sektörünüzdeki rakiplerinize kıyasla nasıl bir performans gösterdiğinizi anlamanızı sağlıyor. Web sitenizin URL'sini yazmanız ve işletmenizin türü ile kategorisini belirtmeniz yeterli. Daha sonra sitenizi analiz ederek, performans durumunuzla ilgili bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca en çok yararınıza olacak şey ise geliştirebileceğiniz alanlara ilişkin özel önerileri de burada bulabileceksiniz.

"Bu raporda birbirinden farklı 22 adet müşteri deneyimi metriği var. Özellikler kullanıcıların ürünleri arayabilme veya filtreleyebilme durumu, alışveriş yapan müşterilere sunduğunuz kişiselleştirme düzeyi, sitenizin hız ve mobil uyumluluk oranı ve yeterince güvenli olup olmadığı gibi bilgileri içeriyor."

Örneğin; Ürün Ayrıntıları, Ürün Puanları/Yorumlar, Ürün Arama, Ürün Fiyatları vb.

Google tavsiyeleri ile büyüyün.

 

Kaynakgrowmystore.thinkwithgoogle.com

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Çağla Yılmaz tarafından yayınlanmıştır.

Çağla Yılmaz, 16 Haziran 1994 yılında doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Matematik Bölümü' nden 2018 yılında mezun oldu. Eğitimi devam ederken etüt merkezinde öğretmenlik yaptı ve özel matematik dersleri verdi. 2013 yılında iki ay İngiltere'de kalarak Cambridge Embassy English Dil Okulu'ndan sertifika aldı. Ayrıca 2018 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi pedagojik formasyon sertifikasını da aldı. Mezun olduktan sonra İstanbul'da JPMorgan Bankası'nın hazine bölümünde staj yaptı. Daha fazla gelişime açık ve teknolojiyle iç içe olan bir sektörde ilerlemek istediğine karar verdi ve AdresGezgini ekibinde yer almak istedi. Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seviyor. Olabildiğince çok ülke görüp keşfetmekten farklı kültürleri ve yaşam tarzlarını gözlemlemekten ve öğrenmekten keyif alıyor. Boş zamanlarında konserlere gitmeye, ailesiyle ve arkadaşlarıyla sevdiği yerlerde zaman geçirmeye, kitap ve şiir okumaya çalışıyor.

Yorum Yap