Anasayfa | Google Ads


AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi

16-06-2010

Google Blogger'ın yeni özelliklerini kullanıcıları ile paylaşmadan önce test ettiği sitesi Blogger Taslak (Blogger in Draft)'da  uzun süredir paylaştığı ve denemesini yaptığı Blogger Yeni Şablon Tasarımı nihayet blog kullanıcıları ile buluştu. Yeni şablon tasarımı özelliği sayesinde yerleşim sayfasında çıkan buton ile blogunuzun şablon tasarımını değiştirebiliyor, arka plan renk ayarını, yerleşim ve diğer özelliklerini canlı olarak test ederek, kullanıma hazır hale getirebiliyorsunuz.

Şablonlarında dört adet ana şablon seçeneği ve bu tema seçeneklerinin alt kategorisi olarak da 15 adet yeni tema düzenleyicisi bulunmakta. Arka plan renk ayarları eski blogger sayfasında tek renk ve seçenek olarak kabul görürken, yeni tasarım ile 18 farklı kategoriden birini seçebilme veya  fotoğraflar yükleyerek blogunuzun tasarımını zenginleştirebilme şansını sunmakta.

Yerleşim bölümü de üç ayrı kategoride düzenlenmiş. Gövde Yerleşimi, Alt Bilgi Yerleşimi ve Ayarlanabilir Genişlik seçeneklerini kullanarak yeni gadgetlar ekleyebiliyor veya blogunuzun sayfa genişliğini zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Son olarak Gelişmiş seçeneği; Sayfa Metni, Arka Planlar, Bağlantılar, Blog Başlığı, Sekme Metni, Sekme Arka Planı, Kayıt Başlığı, Bilgi Yayınla, Gadgetlar, Resimler ve Vurgular sekmelerinin renk ve yazı metni ayarları ile oynayayabilme ve bu sayede kendi stilinizi yaratabilme imkanını sağlıyor.

YORUMLAR

YORUM YAZIN

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

10-11-2017

Google Reklamcılığı Temelleri Eğitimi için Google Dome'daydık...

Google Dome’da düzenlenen Google Reklamcılığı Temelleri eğitimini tamamlayan yeni ekip arkadaşlarımız hesap...

Google Reklamcılığı Temelleri Eğitimi için Google Dome'daydık

24-06-2013

Markaları İnsancıllaştırılmanın 8 Basit Yolu...

Markalar insan değildir. Ama markaların aklımızda kalmasını sağlayan, O’nu satın almamızı sağlayan şey...

Markaları İnsancıllaştırılmanın 8 Basit Yolu

05-07-2018

Google AdWords Markası Tarihe Karışıyor!...

Geçtiğimiz hafta Google’ın resmi blog sayfasında Reklamlar ve Ticari İlişkilerden sorumlu Genel Müdür...

Google AdWords Markası Tarihe Karışıyor!