BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google API Eğitim Seminerine Gidiyoruz

Google API Eğitim Seminerine Gidiyoruz

Google API Eğitim Seminerine Gidiyoruz

Google'ın Dünya genelinde gerçekleştirdiği Google Ads API seminerlerinden biri de bugün Münih'de gerçekleşiyor.

AdresGezgini ailesi olarak, her zaman yeni bir şeyler öğrenme aşkının peşinden giden bir ekip olduğumuz için bugün Münih’te gerçekleşen seminerde olacağız. Seminer öncesi sizlere kısaca Google Ads Script’in amacından bahsetmek istiyoruz.

Google Ads Scripts ne için kullanılır?

Ads API Scripts tarafı, hesapların optimizasyonu için çalıştırılacak olan komut dosyaları oluşturulması ile ilgilenen, Google Reklam komut dosyaları ve Google Reklamları verilerinizi tarayıcı tabanlı bir IDE'de JavaScript kullanarak, programlı olarak kontrol etmenin bir yolunu sunar. Bir veya birçok Google Reklam hesabı için ortak prosedürleri otomatikleştirmek veya harici verilerle etkileşime girmek için komut dosyalarını kullanabilirsiniz.

Google’ın Münih bürosunda bir programlama eğitim seminerine katılıyoruz. Google’ın uzmanları ile soru-cevap şeklinde ilerleyecek olan seminerde, bir yandan önerilerimizi sunma fırsatı yakalarken diğer yandan da geliştirmek adına neler yapabileceğimize dair fikir sahibi olacağız. Bir network oluşturma oturumu aracılığıyla bir grup yeni insanla tanışıp öğrenmeye başlayacağız. Genel olarak, bu atölye oturumları becerilerinizi geliştirmek ve hem sizin hem de kuruluşunuzun Google Reklamları API'sından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak içindir.

Dünyanın dört bir yanından gelen Google çalışanları, programdaki konular hakkında bizlerle konuşarak bilgi paylaşımında bulunacaklar.

Bu dünya çapında seminer sonrası blog yazımız için takipte kalın.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Dilara Tombuloğlu tarafından yayınlanmıştır.

Dilara Tombuloğlu, 18 Mart 1995'da Adana'da doğdu. Ortaokul ve lise yıllarında profesyonel olarak basketbol oynadı. Gaziemir Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2013 yılında başladığı İzmir Ekonomi Üniversitesi Matematik Bölümü’nden 2018 yılında mezun oldu. Üniversite yıllarında Erasmus Student Network’de Social Erasmus Ulusal Koordinatörü olarak görev alan Tombuloğlu, Erasmusla gelen öğrencilere yeni hayatlarına alışmaları ve kalacak yer konusunda yardımcı olmanın yanı sıra, ülkemizin sorunlarına çözüm bulmaları ve görmeleri için sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak görev almasını sağladı. Yabancı dil eğitiminin önemli olduğunu düşündüğü için İngilizce dilinin yanında Almanca eğitimi de aldı. Almanya da yaptığı bir yıllık Erasmus+ programının hem İngilizce hem de Almanca dilinin gelişmesi konusunda yardımcı olduğunu düşünüyor.

Yorum Yap