BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google Analytics ve Google Alışveriş Reklamcılığı Eğitimleri

Google Analytics ve Google Alışveriş Reklamcılığı Eğitimleri

Google Analytics ve Google Alışveriş Reklamcılığı Eğitimleri

AdresGezgini ailesinin yeni üyeleri, siz değerli müşterilerimize en doğru şekilde hizmet vermek üzere Google Analytics ve Google Alışveriş Reklamcılığı eğitimlerini 6 - 7 Aralık tarihlerinde Dome İstanbul’da tamamladı. 

6 Aralık Çarşamba günü, Google Analytics’in çalışma sistemi, arayüz kullanımı, Google Analytics Raporları: Kitle, Edinme, Davranış, Dönüşüm, Google Analytics’te e-ticaret İzleme gibi konu başlıkları işlendi.

İstanbul'daki 2. günlerinde, Google Alışveriş Reklamcılığı eğitimine katılan AdresGezgini ekibi ürün listeleme reklamları nasıl görünür? Ürün listeleme reklamının avantajları nelerdir? Google Merchant Center hesabı nasıl oluşturulur gibi soruların cevabını aldı.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap