BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google Analytics ve Google Alışveriş Reklamcılığı Eğitimleri

Google Analytics ve Google Alışveriş Reklamcılığı Eğitimleri

Google Analytics ve Google Alışveriş Reklamcılığı Eğitimleri

AdresGezgini ailesinin yeni üyeleri, siz değerli müşterilerimize en doğru şekilde hizmet vermek üzere Google Analytics ve Google Alışveriş Reklamcılığı eğitimlerini 6 - 7 Aralık tarihlerinde Dome İstanbul’da tamamladı. 

6 Aralık Çarşamba günü, Google Analytics’in çalışma sistemi, arayüz kullanımı, Google Analytics Raporları: Kitle, Edinme, Davranış, Dönüşüm, Google Analytics’te e-ticaret İzleme gibi konu başlıkları işlendi.

İstanbul'daki 2. günlerinde, Google Alışveriş Reklamcılığı eğitimine katılan AdresGezgini ekibi ürün listeleme reklamları nasıl görünür? Ürün listeleme reklamının avantajları nelerdir? Google Merchant Center hesabı nasıl oluşturulur gibi soruların cevabını aldı.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap