BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google AdWords Reklamları İçin Doğru Zaman

Google AdWords Reklamları İçin Doğru Zaman

Google AdWords Reklamları İçin Doğru Zaman

Google AdWords reklamları vermeyi planlıyor, ancak satış sezonu olmadığı ya da işlerinizin dilediğiniz yoğunlukta ilerlemediğini düşündüğünüz için reklam vermeyi erteliyorsanız, sizler için hazırladığımız blog yazımız "Ne zaman Google AdWords reklamı vermeliyim?" sorunuza yanıt olacak ve medya planınızda düzenlemeler yapmanıza yardımcı olacaktır. Belli dönemlerde iş yapma zorunluluğu olan öğrenci yurtları, su parkları gibi işletmeler dışında Google reklamları tam da işlerinizin yoğun olmadığını düşündüğünüz noktada işe yarayacaktır. Stratejik olarak düşünürsek kapasitesini %100 kullanan işletmeler müşteri taleplerine geri dönüşte bulunamayacağı için reklam vermesi zaten doğru olmayacaktır. İşlerinizin yoğun olmadığınu düşündüğünüz bu dönemde Google AdWords reklamları aracılığıyla yeni müşterilerinize ulaşabilir ve sürecin daha verimli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Google AdWords Reklamları Aracılığıyla;

  • Ürün veya hizmetinize talep olmayan dönemlerde arama hacimleriniz düşeceği için otomatik olarak harcamalarınızı da azaltabilirsiniz.
  • Pek çok firma sizinle aynı şekilde düşündüğü için rekabet ve birim müşteri kazanma maliyeti bu dönemlerde çok daha düşük olmaktadır. Böylece çok daha düşük maliyetlerle rakiplerinizin önüne geçme şansı elde edersiniz.
  • Google reklamları bütçe ve teklifler konusunda tam kontrol sağlamakta ve sizlere daha kontrollü olarak reklam yapma imkanı sunmaktadır. Ne kadar para harcayacağınızı bilir, reklam geri dönüşlerini gözlemleyebilirsiniz.
  • Müşteri şikayetlerini ve itirazlarını dijital ortamda görebilir, çok daha hızlı ve doğru bir şekilde cevaplayabilirsiniz.

Google AdWords, Facebook Reklamları, Instagram reklamları, Twitter reklamları, web sitesi tasarımı gibi dijital dünyada potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap