BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • GENBLUE 2016 Etkinliğindeydik

GENBLUE 2016 Etkinliğindeydik

GENBLUE 2016 Etkinliğindeydik

Coldwell Banker Türkiye tarafından düzenlenen GENBLUE 2016 etkinliği 14-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti. Antalya Papillon Zeugma Otel'de birçok konuşmacı ve çeşitli çalışma grupları GENBLUE etkinliği ile bir araya geldi. Biz de AdresGezgini olarak davetli olduğumuz etkinlikte standımızda yerimizi aldık. Etkinlik süresince standımıza yoğun bir ilgi vardı. Coldwell Banker Bayileri, broker ve danışmanlar ile sohbetlerimiz esnasında Google İnternet Reklamcılığı çözümleri ile ilgili işletmelerinin büyümelerine katkı sağlayacakları ve hedef kitlelerine yönelik reklamlarını planlayabilecekleri bir yol haritasına dair, reklamlar aracılığı ile dönüşlerini arttırarak daha fazla müşteriye ulaşabilecekleri bazı konular hakkında sunumlar gerçekleştirdik. IMG_6178 kopya Ofisler, bünyelerinde bölgesel reklamların kendilerine nasıl bir rekabet avantajı sağlayacağı ile ilgili sorularını ilettiler, çözüm önerilerimizin yanı sıra detaylı bilgilendirme adına özel olarak hazırlanmış kataloğumuzu onlarla paylaştık. Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş'ın açılış konuşması ile başlayan etkinlikte Broker ve Danışmanlık Work Shopları gerçekleşti. En etkileyici eğitimlerden birisi “Mavi Okyanus Stratejisi ve Gelecek Çalıştayı” oldu. Çekişmesiz pazar alanı yaratmak ve rekabeti etkisiz kılmak için nasıl bir yol haritası oluşturulması gerektiğine dair sunumlar gerçekleştirildi. Çekişmesiz pazar alanına, yani mavi okyanusa nasıl geçileceği üzerine üç temel faktör ele alındı:

  • Odak
  • Uzaklaşma
  • Etkileyici Slogan

Eğitimin sonunda değer yaratmak, müşterilere daha iyi hizmet ve algı yaratmak temalı yarışmalar düzenlendi. Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Cihan Ünal, TRT Sunucusu Hakan Urgan, Yazar Taner Özdeş, Yılın Kadın Girişimcisi Başak Taşpınar Değim'in katılımcı olduğu etkinlikte gayrimenkul liderlerinin başarı şifreleri paylaşıldı. IMG_6186 kopya Futbol, voleybol ve masa tenisi turnuvalarının düzenlendiği etkinlikte, Vatan Şaşmaz'ın sunuculuğunu yaptığı Blue Awards Gecesi tam bir şölen havasındaydı. Pek çok işletmeden davet ve güzel geri bildirimler aldığımız, görüşmek üzere sözleştiğimiz etkinlikte kendimize çok şey kattık. Seneye tekrar buluşmak dileğiyle.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap