BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Dijital Pazarlamada Mühendislik Yaklaşımları Etkinliği İçin ODTÜ Teknokent’teydik 

Dijital Pazarlamada Mühendislik Yaklaşımları Etkinliği İçin ODTÜ Teknokent’teydik 

Dijital Pazarlamada Mühendislik Yaklaşımları Etkinliği İçin ODTÜ Teknokent’teydik 

AdresGezgini olarak, değerli Ankaralılar’la ODTÜ Teknokent’te düzenlediğimiz Dijital Pazarlamada Mühendislik Yaklaşımları etkinliğimizde buluştuk. Dijital Pazarlamada Mühendislik Yaklaşımları etkinliğimiz, Google Partners Türkiye iş birliğiyle 4 Ekim 2017 günü ODTÜ Teknokent’te AR-GE Teknik Ekip & Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Bora Mocan, AR-GE Yazılım Geliştirme Müdürü Mahir Sümer, Dijital Strateji ve Pazarlama Uzmanı Özgür Deniz Aydın ve AdresGezgini Veri Analiz Ekibi Takım Lideri Ayça Erdoğan’ın sunumlarıyla gerçekleşti.


Özgür Deniz Aydın, “Online Tüketicinin  Değerli Anlarını Sahiplenmek” başlıklı sunumuyla, tüketicilerin öğrenmek istedikleri, yapmak istedikleri ve satın almak istedikleri mikro anları değerlendirmenin öneminden bahsetti. Yemek pişirme, tamir, egzersiz gibi bir iş üzerinde olan akıllı telefon kullanıcılarının %88’inin tavsiye almak için telefonuna başvurduğunu belirten Aydın, işletmelerin detaylı ve ölçülebilir sonuçlar alarak marka bilinirliği kazanmak ve satışları artırmak için mutlaka Google AdWords Reklamları kullanmaları gerektiğini belirtti. 

Özgür Deniz Aydın’ın hemen ardından sahne alan Ayça Erdoğan, Premier Ajans ile AdWords Deneyimi başlıklı sunumunu yaptı. Arama, Mobil, Video, Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları, Google Analytics IQ, Mobil Siteler ve Dijital Satış olmak üzere 8 alanda uzmanlığa sahip olan AdresGezgini ile çalışmanın avantajlarından bahsetti.  ODTÜ Teknokent firmaları, AdresGezgini’nin alanında uzman ekibiyle çalışarak, negatif anahtar kelime eklemeleri sayesinde gereksiz reklam maliyetlerinden kaçınabilecekleri, Dinamik Raporlar sayesinde verilerini anlık olarak takip edebilecekleri hakkında detaylı bilgi aldı.  

AR-GE Teknik Ekip & Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Bora Mocan, “Dijital Pazarlamada Mühendislik Yaklaşımları ve Akıllı Reklamlar” başlıklı sunumuyla #ODTÜTEKNOKENT firmalarıyla KOSGEB reklam ve tanıtım destek programları hakkında detaylı bilgiler paylaştı. Dijital pazarlama ve web tabanlı yazılımlar konusunda sağlanan KOSGEB Destekleri’ne dair ipuçları paylaşan Dr. Bora Mocan mikrofonu AR-GE Yazılım Geliştirme Müdürü Mahir Sümer’e bıraktı. 


“Web 3.0 ile Yeni Nesil İnternet” başlıklı sunumuyla Web 3.0 ile kişiye özel internet kullanımının yeni dönemin en önemli internet yaklaşımı olacağına dikkat çeken Sümer, Arama Ağı Reklamcılığı, Görüntülü Reklam Ağı, Yeniden Pazarlama gibi reklam türlerinin işletmelerin satışını artırma noktasında büyük faydası olduğunun altını çizdi. 

Dijital Pazarlamada Mühendislik Yaklaşımları etkinliğinin değerli katılımcı ve konuşmacılarına çok teşekkür eder, devam eden etkinliklerimizde buluşmayı dileriz. AdresGezgini olarak İzmir ve İstanbul ofislerimizde gerçekleştirdiğimiz etkinliklere kayıt yaptırmak için lütfen tıklayınız.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap