BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • CNR Natural Stone İstanbul Fuarı'ndaydık.

CNR Natural Stone İstanbul Fuarı'ndaydık.

CNR Natural Stone İstanbul Fuarı'ndaydık.

Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı CNR Natural Stone İstanbul Fuarı bu yıl 10. kez kapılarını açtı. Türkiye'deki taş ocaklarından getirilen yüzlerce çeşit doğal taşın sergilendiği Natural Stone, dünyanın en önemli yapılarını süsleyen Türk doğal taşlarının çeşitlerinin de görülmesine de olanak sağladı.

Google'ın davetli ajansı olarak katıldığımız Natural Stone 2013'de bu yıl yurt içi ve yurt dışından 30 bin'den fazla profesyonel ziyaretçinin katılımı oldu. Hindistan, Çin, Afganistan, İtalya, İspanya, Brezilya, Tayvan, Güney Kore ve Yunanistan ziyaretçilerin yoğun olduğu ülkeler arasındaydı. Türk doğal taşlarının yurt içinde de kullanım alanlarının geliştirilmesini amaçlayan bu büyük buluşma panel ve seminerlerle desteklendi.

cnr-natural-stone-açılışİnternet reklamcılığı açısından ise katılımcıların yoğun olarak ilgilendiği konuların Google arama ağı reklamları ve içerik ağı reklamları olduğunu söyleyebiliriz.

Fuarla ilgili fotoğrafları Facebook sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap